Зимовий догляд: захисти шкіру від негоди та морозів ​​​​​​​
Зимний уход: защита кожи от непогоды

Зимовий догляд: захисти шкіру від негоди

165

Чому в морози «страждає» шкіра і що з цим робити?

По-перше, морозне повітря сприяє зневодненню шкіри, яке викликає сухість і подразнення. Щоб уникнути цього, косметологи радять використовувати спеціальні «зимові» захисні креми, як, наприклад, «Зимовий догляд» БІОКОН. Але пам’ятайте: крем треба наносити не менш ніж за півгодини перед виходом на вулицю!

По-друге, при низьких температурах погіршується циркуляція крові, що призводить до втрати шкірою природного кольору та блиску. Для покращення кровообігу шкіру необхідно стимулювати: під час нанесення захисного крему, повільно розтирати його масажними рухами протягом декількох хвилин. Якщо робити так регулярно – стан шкіри швидко покращиться, повернеться її природний відтінок!

По-третє, дія морозного повітря може навіть ушкодити шкіру, викликавши почервоніння та подразнення. Дуже важливо після такого впливу «реанімувати» шкіру за допомогою відновлювального засобу. Крем-маска для обличчя «Зимовий догляд» БІОКОН має цілющу дію на ушкоджену морозом шкіру, заспокоює, зменшуює почервоніння й подразнення.

Серію косметики «Зимовий догляд» БІОКОН створено на основі натуральних компонентів спеціально для захисту шкіри від негоди, особливо морозу і вітру. Креми «Зимовий догляд» дарують шкірі комфорт і турботу навіть в екстремальних погодних умовах, до -40°С, і підходять людям з будь-яким типом шкіри, будь-якого віку, у тому числі рекомендовані чоловікам.Прочти это:

3 домашние маски на основе кофе, которые работают не хуже салонного ухода

3 домашние маски на основе кофе, которые работают не хуже салонного ухода

Красивая кожа за три минуты

3 простых шага, которые помогут сделать кожу чистой на целый день

3 простых шага, чтобы определить свой тип кожи без визита к косметологу

3 простых шага, чтобы определить свой тип кожи без визита к косметологу

Новости партнеров:


Загрузка...