Зволоження шкіри взимку: прості секрети догляду
Зволоження шкіри взимку

Зволоження шкіри взимку: 4 корисних поради

451

Чи потрібен шкірі у холод зволожувальний крем? Це питання наші б’юті-редактори нерідко отримують в зимовому сезоні.І наша відповідь може здивувати тих, хто вважає холод перешкодою для зволоження шкіри.

Через постійні перепади температур - з теплого приміщення до холодного повітря на вулиці - шкіра втрачає багато вологи. Це призводить до втрати шкірою пружності, еластичності, блиску та набуття відчуття стягнутості, втоми…Тому навіть взимку потрібно «давати шкірі пити» стільки, скільки вона потребує! Адже вода – це запорука молодості та краси шкіри.

А щоб зволоження було корисним для шкіри, дотримуйтесь простих правил:

  1. Наносіть зволожувальний крем мінімум за 40 хвилин до виходу на вулицю, щоб він встиг увібратися.
  2. Використовуйте комплексну програму догляду за шкірою: денний зволожувальний крем, крем для шкіри навколо очей, нічний крем. Тому що взимку догляд за шкірою має бути комплексним та насиченим.
  3. Обирайте зволожувальний крем, компоненти якого стримують випаровування вологи з поверхні шкіри, як, наприклад, масло камелії. Це корисне масло містить 12 видів ненасичених жирних кислот, комплекс вітамінів, мікроелементів, протеїнів для підтримування здоров’я і краси шкіри. Його успішно застосовують для відновлення зневодненої шкіри, підтримки природного водного балансу, живлення та регенерації шкірних покривів. Це корисне масло, а також комплекс «ГІАЛУРОН АКТИВ», який забезпечує пролонговане зволоження, міститься у засобах «Захист молодості» БІОКОН.

  4. Для очищення шкіри використовуйте більш м‘які засоби із зволожувальним ефектом, який має міцелярна вода «Захист молодості». І пам’ятайте: очищувальні засоби взимку не повинні містити спирту.

 Прочти это:

10 летних бьюти-приемов, которые помогут выглядеть идеально

10 летних бьюти-правил, которые помогут выглядеть идеально

10 необычных способов использовать касторовое масло, о которых ты не слышала

10 необычных способов использовать касторовое масло, о которых ты не слышала

женщина улыбается

10 простых способов выглядеть моложе своего возраста

Новости партнеров:


Загрузка...