Мода на природне та здоровий спосіб життя від Лілії Пустовіт
Лилия Пустовит

Мода на природне та здоровий спосіб життя від Лілії Пустовіт

264

Улюблений бренд українців ТМ «Моршинська» спільно з дизайнером Лілією Пустовіт провели ексклюзивний fashion brunch, присвячений актуальним трендам сучасності: моди на природнє та здоровому способу життя.

Захід відбувся 10 травня на відкритому майданчику ресторану MUST в серці столиці, а його головною темою було обговорення головного тренду серед жителів сучасних мегаполісів – прагнення природності. 

Творчість Лілії Пустовіт пронизана елементами природності – це впізнавані принти, виключно натуральні матеріали. Дизайнер активно використовує тему природності не тільки в своїй творчості, але і своєму житті.

У своїх колекціях я використовую лише природні матеріали та природні принти. Свій навколишній простір, я також наповнюю справжніми речами. Від свого оточення, я також чекаю лише справжніх емоцій. Це дає мені натхнення творити та бути в гармонії з природнім навколишнім світом. Оскільки, я багато подорожую та маю щільний графік в мене є щоденні ритуали, з якими я розпочинаю свій день аби він виявися вдалим та правильна природна вода, яка підтримує мою природню красу

– розповіла Лілія Пустовіт.

Лилия Пустовит

Світ захопила мода на здоровий спосіб життя. І він складається не тільки з фізичної активності, але й з того що ми їмо, з ким спілкуємося, а також як часто п’ємо воду. 

Правильний водний режим має бути такою самою звичкою, як і щоденні ранкові процедури. Люди повинні зрозуміти, що саме природна вода дозволить їм виглядати краще, бути молодшим, а значить бути модним. 

Лилия Пустовит и вода моршинская

Наталія Ревіка, директор з маркетингу IDS Borjomi Ukraine: «Українки – найкрасивіші жінки у світі. Вони стильні, вишукані, доглядають за собою та прагнуть виглядати бездоганно у будь-якому віці та незалежно від статусу. Щоб цього досягти, необхідно споживати достатньо природної води. Тому всесвітньо відомий український дизайнер Лілія Пустовіт та улюблена вода українців «Моршинська» зробили колаборацію аби актуалізувати питання необхідності споживання природної води. Пляшка води, крім своєї користі для організму, може стати стильним аксесуаром, який доповнить образ кожної жінки. Саме «Моршинська» дарує можливість кожному українцю спробувати чисту природну воду з самих Карпат. Наші бренди мають схожу філософію: єднання з природою, здоровий спосіб життя. Тому я маю надію, що в майбутньому на нас чекає багато цікавих спільних проектів». 

Немає нічого простішого ніж бути природнім, і немає нічого простішого, ніж підтримувати цю природність за допомогою природної води.

Давай дружить в Инстаграм!Прочти это:

5 женщин, которые вдохновляют украинок быть стильными

5 украинок, которые вдохновляют женщин быть стильными

Новости партнеров:


Загрузка...