У Києві відбувся наймасштабніший сольний концерт гурту БЕZ ОБМЕЖЕНЬ!
БЕZ ОБМЕЖЕНЬ

У Києві відбувся наймасштабніший сольний концерт гурту БЕZ ОБМЕЖЕНЬ!

18 грудня пройшов великий концерт гурту БЕZ ОБМЕЖЕНЬ, яким команда фiналiзувала всеукраїнський тур "Буду з тобою!". Понад 8 тисяч шанувальників зібралися на першому сольному концерті такого рівня - у київському Палаці Спорту.

Соліст гурту Сергiй Танчинець не переставав дякувати усім, що прийшли, а фани БО не хотіли відпускати музикантів зі сцени навіть після другого виконання на біс пісні "Без неї ніяк".

БЕZ ОБМЕЖЕНЬ

Презентуючи четвертий студійний альбом "Буду з тобою!", рок-гурт організував грандіозне шоу з використанням сучасних технологій. Головною декорацією на сцені було величезне дерево, як символ історичного корiння та потужності нації, це також читалося у відеоряді і спецефектах. 

БЕZ ОБМЕЖЕНЬ

Глядачі музичного телеканалу М1 мали можливість побачити концерт в прямому ефірі. Ця новина стала несподіваним подарунком для шанукавальників БЕZ ОБМЕЖЕНЬ по всій країні. 

БЕZ ОБМЕЖЕНЬ

Цього вечора зі сцени пролунали найвідоміші хіти колективу. Від найперших – 5 Хвилин, Налий мені вина, до нових – Листопад, Хочеш, Буду з тобою!. Вперше на концерті пролунав головний сингл майбутнього альбому БО – "Зорі запалали".

БЕZ ОБМЕЖЕНЬ

Наступна зустріч гурту з шанувальниками відбудеться у новорічну ніч в концерт-холі Stereo Plaza, БЕZ ОБМЕЖЕНЬ разом з iншими  музикантами привітають країну з Новим 2019 Роком!

БЕZ ОБМЕЖЕНЬ

Давай дружить в Инстаграм!

Прочти это:

Без обмежень

Великий концерт гурту «БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ» у Києві

БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ

Гурт «БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ» презентував кліп на сингл «Листопад» із альбому «Буду з тобою!»

Новости партнеров:


Загрузка...