11-й фестиваль Вечори французького кіно: Венсан Кассель, Даян Крюгер та Маттіас Шонартс
Венсан Кассель

11-й фестиваль "Вечори французького кіно"

1299

Фестиваль "Вечори французького кіно – 2016" відкриває фільм "Меріленд" із Маттіасом Шонартсом ("Подалі від шаленої юрби") та Даян Крюгер ("Безславні виродки", "Пан Ніхто").

Цього року "Вечори французького кіно" стартують у столичному кінотеатрі "Київ" із 28 січня. Далі фестиваль відбудеться у таких містах: Вінниця, Дніпропетровськ, Житомир, Запоріжжя, Львів, Маріуполь, Одеса, Харків, Чернівці. Фільми йдуть мовою оригіналу з українськими субтитрами. Організатори фестивалю – компанія "Артхаус Трафік" та Французький Інститут в Україні.

У програмі – романтичний трилер про любов охоронця і його замовниці "Меріленд", чия прем'єра відбулася у секції "Особливий погляд" на Каннському кінофестивалі, й мелодрама "Мій король" із Венсаном Касселем та Еммануель Берко – за роль у цьому фільмі каннське журі присудило Берко звання найкращої актриси року.

Інший лауреат із Лазурного берега – володар Золотої пальмової гілки, фільм "Діпан" Жака Одіара. Глядачі побачать режисерський дебют одного з головних акторів і секс-символів сучасного французького кіно, Луї Гарреля – фільм "Друзі". А безсмертний жанр французької комедії представить стрічка "Ані хвилини спокою" із Крістіаном Клав'є.

Дивись онлайн анонс " Вечори французького кіно":

Фото в тексте: Артхаус Трафік

Источник видео на YouTube: Arthouse TrafficПрочти это:

Премия Дзига

«Припутні», «Кіборги» та інші українські фільми, номіновані на Національну кінопремію

"50 лет без Ахматовой" – ведущие "Интера" о Поэте

"50 лет без Ахматовой": женщины-ведущие "Интера" о великой поэтессе

"Barbie: Шпионская история"

"Barbie: Шпионская история": все в кино на новый мультфильм с Barbie в главной роли!

Новости партнеров:


Загрузка...