Місія здійснена: як Олідетрим робить українців найусміхненішою нацією
улыбка

Місія здійснена: як Олідетрим робить українців найусміхненішою нацією

Ніколи не слід забувати про рівень вітамінів у вашому організмі, особливо про вітамін D

Чи знали ви, що більше 80% українців страждають на дефіцит вітаміну D? Можливо, саме тому навколо ми бачимо так мало усміхнених людей, адже вітамін D відповідає за синтез серотоніну — гормону щастя. Немає вітаміну D — немає щастя.

Але Олідетрим наважився це змінити та влаштував масштабний конкурс — Let’s Smile Challenge, що об'єднав найусміхненіших людей по всій Україні. Головною метою було зібрати 1 000 000 посмішок і проінформувати якомога більшу кількість людей про важливість вітаміну D для нашого організму. Хоч таку кількість посмішок зібрати не вдалося, сумувати не варто, адже мета дійсно згуртувала людей та нагадала, як важливо слідкувати за рівнем вітамінів в організмі. 

Всього було 7 команд, капітанами яких були найпозитивніші люди країни: Аліса Чекорська, Євгенія Нікуліна, Наталія Мічковська, Ігор Пустовіт, Юлія Вальчишин, Лілія Ребрик, Міла Бараєва. Всі вони є втіленням справжнього позитиву та сонячності, за допомогою якої підтримували свою команду протягом всього челенджу. 

Суть полягала в тому, аби навчитися більше посміхатися: щодня учасники, за допомогою Viber-бота, посміхалися у спеціальній програмі, котра зчитувала кількість денних посмішок, підсумовувала їх, та визначала команду-переможця. Щотижня 3 учасники з найактивнішої команди отримували подарунки. З решти команд обиралося по одному переможцю щотижня. Головний приз Let’s Smile Challenge — подорож до Єгипту. 

Завдяки Let’s Smile Challenge Олідетрим нагадав про дуже важливу річ: ніколи не слід забувати про рівень вітамінів у вашому організмі, особливо про вітамін D. Адже він:

  • Покращує емоційний стан;
  • Зміцнює імунітет;
  • Покращує засвоєння кальцію, фосфору;
  • Допомагає організму перетворювати їжу в енергію;
  • Знижує ризик виникнення онкологічних захворювань.

Зверніть увагу: в осінньо-зимовий період року кожному українцю потрібно обов'язково перевірити рівень вітаміну D в організмі, адже він зараз під великою загрозою: температура повітря знижується, а з нею й послаблюється імунітет. Тут вітамін D стає рятівником: він стимулює імунні клітини до вироблення протимікробного білка, що захищає організм від вірусів та бактерій. З ним ваш організм зміцнюється, а настрій покращується. Навіть, якщо за вікном дуже похмуро.

Олідетрим нагадує: не забувайте про своє здоров'я. Недостатньо з’їсти один фрукт на день, та броколі один раз на тиждень. Потрібно достатньо приділяти часу та уваги своєму організму. 

Let’s Smile Challenge від Олідетрим — це чудовий привід нагадати собі, що в повсякденній метушні ми забуваємо про найголовніше — посмішку та хороше самопочуття. А з посмішкою всі життєві негаразди переносяться набагато легше. 

Долучайтеся до соціальних мереж Олідетрим та слідкуйте за оновленнями. Можливо, у новому челенджі переможете саме ви? 

https://www.facebook.com/Olidetrim.Ukraine/

https://www.instagram.com/olidetrim/

Прочти это:

витамин Е

10 продуктов с наибольшим содержанием 'витамина красоты' Е

витамины в продуктах

15 продуктов с наиболее высоким содержанием витамина В

зимние витамины

4 главных зимних витамина для здоровья всей семьи и откуда их получить

Новости партнеров:

Loading...

Загрузка...