Танці з зірками 2018. Самые неожиданные поступки звезд в 4 выпуске от 16.09.2018
Танці з зірками

«Секс» та зізнання в коханні: несподівані повороти подій в 4-му ефірі «Танців з зірками»

Четвертий ефір шоу "Танці з зірками" був присвячений світовому кіно. Одинадцять зіркових пар приміряли на себе образи героїв улюблених кінофільмів і мультиків.

На 4 тижні прямих ефірів "Танців з зірками" компанію беззмінному ведучому проекту Юрію Горбунову на зірковому балконі в цей раз склала сім'я Сергія та Сніжани Бабкіних. 

Відкрив випуск темпераментною сальсою Іраклі Макацарія, який разом зі своєю партнеркою Яною Заєць перевтілився в героїв фільму "Брудні танці". Цікаво, що в фіналі номеру пара повторила знамениту підтримку на прямих руках, від якої перехоплювало дух ні в однієї прихильниці знаменитого фільму.

Це був секс! Вам настільки було добре разом у цьому танці, було так гаряче і по-справжньому. Це особливо важливо, адже сьогодні ми будемо оцінювати не тільки танці учасників, але і їх перевтілення 

– прокоментував Влад Яма.

Іраклі Макацарія

Руслан Сенічкін у новому випуску проекту перевтілився в героя улюбленого мультфільму сина Катерини Кухар "Панда Кунг-фу". Разом з Яною Цибульської, яка на паркеті з'явилася в образі тигриці, телеведучий виконав запальне ча-ча-ча.

Руслан Сенічкін

В ТЕМУ: Спецпроект «Дневник актера»: Георгий Петренко: «Любовь – это топливо для творчества, без нее далеко не уедешь»

У ніжних почуттях до своєї чарівної партнерки Юлі Сахневич відверто зізнався актор Павло Вишняков. Пара виконала провокаційну румбу, відтворивши сцену з фільму "9/5 тижнів". Пронизаний феромонами любові номер високо оцінили судді.

Павло Вишняков

Ніжний і романтичний вальс в образах мультиплікаційних героїв Шрека і Фіони виконали Денис Берінчик та Катерина Белявська. Пара ніби літала над паркетом у казковому лісі, тому заслужила на овації від глядацького залу.

Денис Берінчик

Микола Тищенко та Нана занурили глядачів у мюзикл "Привид опери", прикрасивши його містичним пасодоблем. MONATIK у своєму коментарі назвав пару самою прогресивною на проекті, похваливши результати роботи учасників над собою, а Влад Яма зазначив "іспанську позицію рук", яку тримав Микола в танці.

Микола Тищенко та Нана

Телеведуча Леся Нікітюк і Максим Єжов вийшли на паркет в образах легендарної Проні Прокопівни та Свирида Голохвастого з фільму "За двома зайцями", виконавши запальний квікстеп. Глядацька зала зустріла пару гучними оваціями. Після напруженої ситуації між Лесею Нікітюк і Владом Ямою, яка виникла на минулому ефірі, телеведуча слухала коментарі суддів із заклеєним скотчем ротом.

В ТЕМУ: «Холостяк 9»: биография, увлечения и бывшие отношения Никиты Добрынина

Сім'я Сергія і Сніжани Бабкіних не тільки зустрічала учасників проекту на зірковому балконі, а й повернулася на паркет, виконавши улюблений глядачів фокстрот під пісню "Обійми" Океану Ельзи.

Сім'я Сергія і Сніжани Бабкіних

Згідно з результатами глядацького голосування та оцінок суддів в зону ризику цього разу потрапили Микола Тищенко та Нана, Маша Єфросиніна та Макс Леонов, а також Руслан Сенічкін та Яна Цибульська. Найменша сума балів від суддів і телеглядачів виявилася у Миколи Тищенка та Нани, яким довелося покинути проект "Танці з зірками" в 4-му ефірі.

Фото в тексте: пресс-служба канала 1+1

Давай дружить в Инстаграм!

Прочти это:

Оля Полякова

«Совершила огромную ошибку»: Оля Полякова извинилась за неудачную шутку на «Танцях з зірками»

Леся Никитюк

«Такая себе Наоми Ивановна»: Леся Никитюк впервые вышла на подиум

Алена Шоптенко

«Танці з зірками» - все в цирк! Алена Шоптенко и Ахтем Сейтаблаев выполнят сложные трюки в воздухе

Новости партнеров:

Loading...

Загрузка...