Танці з зірками 2018. Неожиданные признания звезд в 5 выпуске от 23.09.2018
Танці з зірками

Кримінальне минуле Берінчика і тяжке дитинство Ласточкіна: зізнання зірок у ефірі Танців з зірками

П'ятий ефір "Танців з зірками" був присвячений темі "Рік, який змінив моє життя", зіркові учасники продемонстрували нові танцювальні композиції, в яких розповіли глядачам про переломні моменти, що трапилися одного разу в їх житті.

На 5 тижні прямих ефірів "Танців з зірками" компанію беззмінному ведучому проекту Юрію Горбунову на зірковому балконі склав ведучий проектів "Інспектор. Міста" і "Король десертів" Володимир Остапчук. 

Відкрив випуск номер, що торкнувся душі всіх глядачів. На сцену з зірками проекту вийшли танцювати маленькі учасники балету Wondercrew і люди похилого віку. Під пісню Queen "Show must go on" танцюристи показали лінію людського життя, яка починається з дитинства і закінчується зрілістю.

В ТЕМУ: «Топ-модель по-украински»: смотреть 4 выпуск онлайн от 21.09.2018

Першими, хто занурив телеглядачів у зворушливу сімейну історію, стали Руслан Сенічкін та Яна Цибульська. Зірка "Сніданку з  1+1" присвятив граціозний віденський вальс своїй мамі, чим зворушив серця багатьох жінок. 

Руслан Сенічкін та Яна Цибульська

Денис Берінчик і Катерина Белявська у своєму номері перетворилися в дворового хлопця і милу дівчину, станцювавши запальний хіп-хоп.

Денис Берінчик і Катерина Белявська

Крім того, всесвітньо відомий боксер поділився з глядачами подробицями свого минулого: виявляється, досягти успіху і вирватися з поганої компанії свого часу йому допоміг саме спорт.

В ТЕМУ:  Спецпроект «Дневник актера»: Федор Гуринец: «Стараюсь играть злодеев дозированно»

Ігор Ласточкин та Ілона Гвоздьова на цей раз здивували глядачів своєю яскравою появою. Пара вийшла на паркет у костюмах у вигляді величезного хот-дога і гамбургера. Таким чином, відомий гуморист згадав, як в юнацтві, щоб заробити трохи грошей для своєї сім'ї, роздавав листівки на вулиці, працював офіціантом і навіть вантажником.

Ігор Ласточкин та Ілона Гвоздьова

Іраклі Макацарія та Яна Заєць своїм танцем підняли соціально важливе питання. Пара присвятила номер людям, які втратили свої домівки під час війни на батьківщині Іраклі, а також дружбі Грузії та України.

Іраклі Макацарія та Яна Заєць

Леся Нікітюк і Макс Єжов відкрили для глядача невідому сторінку з життя телеведучої, коли вона була старшим реквізитором на проекті "Голос країни" та мріяла вийти на сцену.

Леся Нікітюк і Макс Єжов

В ТЕМУ: Звезда шоу «Холостяк 7» впервые показала новорожденного сына

За результатами глядацького голосування та оцінок суддів в зону ризику потрапили Маша Єфросініна та Максим Леонов, Руслан Сенічкін та Яна Цибульська. Найменша сума балів від суддів і глядачів виявилася у Маші Єфросініної та Максима Леонова, яким довелося 5-му ефірі залишити проект "Танці з зірками".

Фото в тексте: пресс-служба канала 1+1

Давай дружить в Инстаграм!

Прочти это:

Танці з зірками

«Секс» та зізнання в коханні: несподівані повороти подій в 4-му ефірі «Танців з зірками»

Оля Полякова

«Совершила огромную ошибку»: Оля Полякова извинилась за неудачную шутку на «Танцях з зірками»

Леся Никитюк

«Такая себе Наоми Ивановна»: Леся Никитюк впервые вышла на подиум

Новости партнеров:


Загрузка...