Танці з зірками 2018. Неожиданные перевоплощения звезд в 6 выпуске от 30.09.2018
Танці з зірками

Макацарія в образі лева, а Сенічкін - кота Базіліо: перевтілення зірок у 6 ефірі «Танців з зірками»

151

Шостий ефір "Танців з зірками" був присвячений темі "Танці з дітьми". Зіркові учасники поділились своїми дитячими спогадами та фотографіями, а також станцювали разом із талановитою малечею.

На 6 тижні прямих ефірів "Танців з зірками" компанію беззмінному ведучому проекту Юрію Горбунову на зірковому балконі склала фіналістка минулого сезону проекту Надя Дорофєєва, яка на честь казкового ефіру тимчасово перевтілилась у "доро-фею".

Першими, хто занурив телеглядачів шоу "Танці з зірками" у зворушливі спогади дитинства, стали Павло Вишняков та Юля Сахнєвіч. Актор та танцівник відверто розповів, як маленьким допомагав матері, яка працювала одночасно на заводі та ринку, аби забезпечити родину. 

Павло Вишняков та Юля Сахнєвіч

На паркеті Павло та Юля у запальному джайві показали ранок сімейної пари, яка намагається зібрати двох малюків у виконанні талановитих Матвія та Стефанії. 

В ТЕМУ: «Топ-модель по-украински»: смотреть 5 выпуск онлайн от 28.09.2018

Ігор Ласточкін та Ілона Гвоздьова потрапили до казки про Гаррі Поттера, у якого перевтілився маленький танцівник Микита. Зірковий гуморист пригадав, як у дитинстві бешкетував, прогулював уроки та регулярно отримував двійки, але завжди багато працював над собою, щоб досягти успіху. 

Ігор Ласточкін та Ілона Гвоздьова

Іраклі Макацарія та Яна Заєць перетворили паркет на африканську саванну населену дикими тваринами, виконавши енергійний афро-джаз, та обрали темою свого номера знаменитий мультфільм "Король лев". Брала участь у танці юна танцівниця Меланія. 

Іраклі Макацарія та Яна Заєць

Michelle Andrade пригадала дитинство у Болівії, коли разом зі своєю великою родиною часто подорожувала джунглями. На українському ж паркеті співачка виконала неймовірний фрістайл разом із Євгеном Котом та маленькими копіями артистів, Кариною та Олексієм. 

Michelle Andrade

В ТЕМУ: «Х фактор 9»: смотреть онлайн 5 выпуск от 29.09.2018

Руслан Сенічкін у своєму номері перевтілився у кота Базіліо, його партнерка Яна Цибульська – у лисицю Алісу, а юний танцівник Юрчик виконав роль Буратіно. Ведучий навіть пригадав, що через окуляри у дитинстві був схожий на Базіліо, а також часто бешкетував. Свінг зіркового тріо вийшов дійсно драйвовим та гарячим.

Руслан Сенічкін

Фото в тексте: пресс-служба канала 1+1

Давай дружить в Инстаграм!Прочти это:

Танці з зірками

«Секс» та зізнання в коханні: несподівані повороти подій в 4-му ефірі «Танців з зірками»

Оля Полякова

«Совершила огромную ошибку»: Оля Полякова извинилась за неудачную шутку на «Танцях з зірками»

Леся Никитюк

«Такая себе Наоми Ивановна»: Леся Никитюк впервые вышла на подиум

Новости партнеров:


Загрузка...