Олег Винник записал неожиданый дует с Потапом
Олег Винник

Дует року: Олег Винник і Потап записали гімн до всіх українських весіль

384

Кожен справжній український чоловік вважає, що найкращий день в житті – це день його народження. Але доки не зустріне своє кохання…

"Найкращий день" – скажений трек від справжніх українських чоловіків. Харизматичні й талановиті артисти Олег Винник і Потап представляють легку, веселу пісню для всіх, хто живе з романтикою у серці, пам’ятає дати та щиро відзначає день весілля. 

В ТЕМУ: Спецпроект «Дневник актера»: Георгий Петренко: «Любовь – это топливо для творчества, без нее далеко не уедешь»

У ній лунають нотки всіх чуттєвих "медляків" та весільних мелодій, українських народних та сучасних танцювальних пісень. 

Олег Винник

Композиція стала другим офіційним саундтреком до повнометражної комедії "Скажене Весілля", в якій зіграли артисти. Прем’єра фільму в усіх кінотеатрах України відбудеться 4 жовтня 2018 року. 

Після того, як я побачив сцену з Олегом у фільмі, одразу зрозумів, що бути дуету! Ми зустрілися, все обговорили, і вже наступного дня куражно, весело і "по-скаженому" записали пісню на студії. Взагалі, унікальна ситуація, коли два різнохарактерні харизматичні чоловіки зустрічаються на одному знімальному майданчику: співають, танцюють та грають на музичних інструментах. Кліп вийшов дуже файним!

говорит Потап. 

Потап

В ТЕМУ: А как же «Все буде добре»? Надежда Матвеева сменила профессию

Я дуже щасливий і задоволений, що все відбулося так легко та весело. Коли разом збираються драйвові люди, котрі знаходяться на одній хвилі відбуваються справжні речі, які звуться творчістю. Але найголовніше, що нас об’єднує бажання нести любов!

добавляет Винник.

Фото в тексте: Instagram.com

Давай дружить в Инстаграм!Прочти это:

Олег Винник

«Были приключения»: Олег Винник рассказал о сложном периоде в своей жизни

Олег Винник

«Вы невероятная»: Олег Винник спел для женщины, которой восхищается

Олег Винник

«Для мене ти - золота»: Олег Винник готовит подарок для украинских женщин

Новости партнеров:


Загрузка...