Танці з зірками 2018. Громкие скандалы с шоу «Танці з зірками»
Найголосніші скандали шоу «Танці с зірками»

Найголосніші скандали шоу «Танці з зірками»

Популярна програма «Танці з зірками» не могла обійтися без скандалів та інтриг.

Новий сезон «Танці з зірками» ще до свого початку встиг прйняти участь в одному із скандалів. І ще трохи скандалів вже пройшли під час шоу. Але про все по порядку.  

Участь Оксани Марченко  

Участь Оксани Марченко у шоу була під загрозою. Аудиторія розділался: одні не хотіла «пускати» Оксану, дружину скандально відомого Віктора Медведчука у програму та рекомендували ій видправитись «у шпиталь».  

Пригласите Оксану в госпиталь к раненым ребятам, пусть посмотрит им в глаза сначала. У ее мужа руки в крови этих ребят. Ее сладкая жизнь-наша беда, — писали в соц мережах.  

В ТЕМУ: «В него можно влюбиться»: Григорий Решетник рассказал о новом герое шоу «Холостяк 9»

А інші говорили, що життя Оксани та діяльність іі чоловіка — це різні речі. Навіть флешмоб організували. Фанати мали записати коротке відео с танцювальними рухами і сказати фразу «Оксано, танцюй. Ми з тобою». Останні перемогли.  

Оля Полякова та Катерина Кухар  

В одному з ефірів, Оля Полякова дозволила собі злий жарт в адрес Катерини Кухар. Тоді судді та глядачі підтримували учасника програми — Дениса Берінчика, який втратив дитину. Катерина, яка на привеликий жаль розуміє його трагедію, не змогла втримати сліз.  

Оля Полякова (яка після ефіру вибачилася перед Катериною в соцмережах) пожартувала, що «ми нарешті побачили сльози Кухар).  

В ТЕМУ: Спецпроект «Дневник актера»: Георгий Петренко: «Любовь – это топливо для творчества, без нее далеко не уедешь»

Леся Никитюк та Влад Яма  

В третьому ефірі учасниця Леся Никитюк змогла посваритися с суддею Владом Ямою.  У відповідь на його критику, Леся грубо попросила його «закрити рота». Адже у рухах Лесі, суддя побачив помилки:  

Скажу как есть, с орешками все хорошо. Оборачиваются. Классно. Но стопы… Вот стоишь классно, когда же начинаешь танцевать… Не бий мене, мамо, мокрими трусами, - заявил Яма - Закрывать нужно стопы, колени закрывать, ноги закрывать….  

Сподіваємось, що на цьому скандали на программі закінчаться, а залишаться лише якісні танці.

Фото в тексте: соцсети

Давай дружить в Инстаграм!

Прочти это:

Оля Полякова

«Все получилось быстро»: Оля Полякова стала пациенткой пластического хирурга

Екатерина Кухар

«Главное в мужчине – его запах и ум»: Екатерина Кухар о любви и не только

Оля Полякова

«Для меня это новый опыт»: Оля Полякова пошла по стопам Лилии Ребрик

Новости партнеров:


Загрузка...