Холостяк 4 Константин Евтушенко рассказал о лучшей подруге (фото)

Холостяк 4 Константин Евтушенко рассказал о лучшей подруге (фото)

Главный герой шоу «Холостяк 4» Константин Евтушенко уже будоражит умы девушек. Мы все уже пристально следим за Костей и пытаемся понять, какой же должна быть девушка, чтобы завоевать сердце Холостяка под номером четыре. И вот на днях главный герой шоу «Холостяк 4» завел страничку ВКонтакте и теперь рассказывает о своей жизни.

Вчера Константин Евтушенко поведал всем о том, что у него есть в жизни большая любовь – его любимый пес Барселона.

«Це моя найкраща подруга – Бася, Барселона. Їй 1 рік. Так, в мне теж лабрадор, як і в Андрія Іскорнєва. Але ми з ним не домовлялися)) Просто так співпало. І я розумію, чому Андрій обрав саме цю породу, бо лабрадори дуже розумні та добрі. Через це інколи я називаю Барселону «добродор».

В мене з дитинства були різні собаки, але останні кілька років я мріяв завести саме лабрадора. Найгарніша лабрадор-дівчинка, серед тих, кого я знав, була у моєї подружки з Одеси Марини. Якось Маруся вирішила поїхати на відпочинок.

Та оскільки їй не було з ким залишити Фросю, вона відвезла її до розплідника, в якому купувала. Якось так вийшло, що на той час багато власників лабрадорів поїхали відпочивати, і привезли в розплідник своїх собак. Серед них був красень Річі.

Спеціально Фросю та Річі ніхто не зводив. Певно, вони жили в одній кімнаті та закохались)) Коли Маруся повернулась з відпочинку та забрала Фросю додому, побачила, що вона дуже сумує. А за 2 місяці народилась моя Барселона. Вона була найбілішою й найгарнішою з усіх цуценят, а ще народилась четвертою, а моя цифра по життю – саме 4. В Марусі не було жодного сумніву стосовно того, кому подарувати цю собаку. Ось так в мене з’явилась Барселона.

Як бачите, Бася - справжнє дитя кохання. До речі, вона обов’язково з’явиться у всій красі в одному з епізодів шоу ))

ФОТО: vk.com/kostyantynyevtushenkoНовости партнеров:


Загрузка...
Еще