Холостяк 4 Константин Евтушенко признался в любви (фото)

Холостяк 4 Константин Евтушенко признался в любви (фото)

Главный герой шоу «Холостяк 4» Константин Евтушенко вчера рассказал о том, что для него лично значит чувство любви. Между строк можно прочитать признание мужчины в том, что он влюбился. Ведь говорить такие трогательные слова можно лишь в состоянии влюбленности.

В честь Дня влюбленных Константин, который отправился на съемки финального эпизода романтического реалити-шоу, пожелал всем большой любви, нежности и бережного отношения друг к другу. На своей стене ВКонтакте Константин написал:

– Кохання - це найважливіше почуття в житті… Не всім вдається його відчути… Інколи його потрібно чекати. Але саме воно надихає, мотивує і надає сенсу в житті. З коханням у серці можна досягнути всього, чого забажаєш! Без нього відчуваєш себе одиноким, і просто спостерігаєш, куди несе течія.

Я прошу всіх закоханих берегти кохання один до одного! Проводити більше часу разом, доторкатись, цілувати, дарувати подарунки, допомагати або просто розмовляти! А тим, хто чекає на зустріч зі своїм коханням, бажаю терпіння і віри! Знайте, коли воно прийде - Ви впізнаєте його з першого погляду!

ФОТО: vk.com/kostyantynyevtushenko
 Новости партнеров:


Загрузка...
Еще