Руслана и Кличко принесли цветы к посольству Нидерландов в память о погибших (фото)

Руслана и Кличко принесли цветы к посольству Нидерландов в память о погибших (фото)

Мэр Киева Виталий Кличко и певица Руслана почтили память пассажиров Боинга-777, разбившегося под Донецком 17 июля.

Всю ночь киевляне и гости города приходили к посольству Нидерландов в Киеве, чтобы возложить цветы в память о погибших пассажирах Боинга, который был сбит под Донецком.

Среди почтивших память жертв – украинская певица Руслана и мэр Киева Виталий Кличко.

ЧИТАЙ ТАКЖЕ: Джамала о крушении Боинга под Донецком: в этом самолете могла оказаться и я

«Біля посольства Нідерландів у Києві багато людей...Несуть квіти, запалюють свічки... Загибель 300 мирних людей у збитому терористами малайзійському літаку стала болем і трагедією українського народу. Світ повинен нарешті зрозуміти, що в Україні, в центрі Європи, йде війна. І це - велика небезпека не тільки для українців, які борються і гинуть за незалежність і цілісність своєї країни. Це - небезпека і виклик для всієї Європи і для світу. І просто жалкуванням і засудженням тут не відбудешся. Бо жертви цієї війни - вже не тільки українці. Ця трагедія свідчить про те, що терористи та ті, хто їх фінансує і озброює, не зупиняться тільки на Донбасі і на агресії тільки проти України», - гласит подпись под фотографией Виталия на его страничке в Facebook.

Руслана на своей странице оставила такую запись: «Щойно загинули мирні безвинні люди. Літак був збитий терористами. Вони вже встигли похвалитись цим, але зараз "включили задній хід".
Мої співчуття родинам, хоча їм мабуть зараз вже ніхто і ніщо не пояснить - за що!? І чому?!
Терористи....
Ми маємо показати світові, що таке тероризм, що світ - у небезпеці. Світової безпеки немає.
Все це фінансує Путін! Переляканий Путін і Медвєдєв вже дали свою реакцію, погрожуючи холодною війною. Ми ж повинні показати тепло і любов, велике чуйне українське серце. Чужої біди не існує».

Руслана Боинг под Донецком

Руслана Боинг под ДонецкомНовости партнеров:


Загрузка...
Еще