Дочка Мозгового жестко раскритиковала дочку Назария Яремчука (фото)

Дочка Мозгового жестко раскритиковала дочку Назария Яремчука (фото)

Елена Мозговая, дочь знаменитого композитора-песенника и певца Николая Мозгового, на днях побывала в зоне АТО и поддержала украинских солдат. В концертом туре были также и другие украинские исполнители, такие как Анастасия Приходько и Мария Яремчук, дочка певца Назария Яремчука. Вот с Марией и не поладила Елена, о чем и рассказала в социальных сетях.

«Хочу подякувати всім артистам, адмінам, технарям, водіям всім з ким проїхала понад 2000 кілометрів у турі "Підтримай своїх". Все було дуже щиро, дуже злагоджено, була атмосфера справжньої команди. Мене звичайно просили не писати про цю "зірку", але я не можу. Знаєте чому? Тому що, я не переношу нахабних, невихованих, нещирих людей...

Таких собі вовків в овечих шкурах, і люди повинні знати "героїв" в обличчя. Так ось все було в нас добре, але у Маріполь приїхала вона... "звєзда прєнітельного счастья" і почалась муйня, бо вона захотіла виступати тільки після Приходько, ну не може така звєзда, як вона співати до, потім були якісь крокодилячі сльози, текст до людей зі сцени "если вы сейчас не будете со мной петь то, грош вам цена" і багато інших перлів... і як наслідок повне ігнорування майже всім колективом.

ЧИТАЙ ТАКЖЕ: Катя Осадчая взяла шефство над раненым солдатом (фото)

Колись, після того, як наша героїня зробила історичну промову на зустрічі з Азаровим а саме таке: "Для мене було б честю, і я б хотіла підтримувати Партію регіонів на виборах і в загальному, морально", я їй написала, не з того Марічка ти почала, не з того... На що вона зауважила, що вона не Марічка, вона Марія. Ось така історія», – рассказала нелицеприятную подноготную Елена.

ФОТО: facebook.com/mascha.jaremchuk, facebook.com/olenamozgova1Новости партнеров:


Загрузка...
Еще