Певица Руслана обратилась к россиянам с призывом пройти через собственный Майдан

Певица Руслана обратилась к россиянам с призывом пройти через собственный Майдан

Украинская певица и активный общественный деятель Руслана Лыжичко из-за болезни не смогла прийти на Майдан и почтить память Небесной сотни. Но в своем Facebook она оставила послание, адресованное россиянам.

В своем микроблоге певица Руслана оставила длинный пост, в котором обратилась ко всем россиянам. Приводим точный текст из Facebook:

«Я щиро бажаю росіянам віднайти, відкрити, почути свій “Майдан”.

В Україні був свій Майдан. В Україні так зрозуміли очищення влади.

Я росіянам бажаю свого очищення! Очищення влади, розуму, духу. Хай це очищення буде іншим. Хай шляхи, якими вони підуть, не будуть схожими на наші. Але те, що їм очищення необхідне, - це безсумнівна істина. Якщо росіяни хочуть дійсно вдихнути на повні груди справжнє повітря свободи, повітря вільного суспільства – суспільства, яке живе так, як хоче, має для цього всі можливості, де ніхто нікого не примушує, не програмує, і ніхто нікому не промиває мізки.

ЧИТАЙ ТАКЖЕ: Руслана написала Кузьме «Скрябину» песню-реквием: слушать онлайн

Держава створена для того, щоби служити людині, і людина в державі відчувала себе вільною. Саме цього відчуття вільного життя я й бажаю росіянам.

Можливо, росіяни зараз скажуть, що вони й так живуть вільно, і їм нічого не потрібно. Можливо, що багато хто з них так і думає. Але...

Але рано чи пізно кожна людина робить спробу сказати правду. Хоча б собі.
Хоча б впівголосу. Хоче бути почутою. Або хоча б почути.

Мало не кожен росіянин точно знає, а хто не знає, той принаймні розуміє, а хто не ще досі не зрозумів, той все одно здогадується - всіх їх нещадно обкрадають! Цинічно, зухвало, заглядаючи в очі з фарисейським питанням:
«Хіба не цього ми всі хотіли? Хіба ми не велика держава? Хіба нам погано, коли іншим ще гірше?"

Росіяни, у вас крадуть шалені гроші! У вас крадуть чесне ім’я! У вас забирають залишки свободи і вільнодумства! У вас крадуть ваше Майбутнє!
Ви платите страшну ціну за те, щоб паразитуючий на тілі одної з найбагатших країн світу номенклатурно-олігархічний клан з кдб-шним душком, злочинною сутністю та параноідальним русофюрером мав можливість і надалі вершити військові та гуманітарні злочини, роблячи ваші долі і душі розмінною монетою, а ваше життя ще біднішим і злиденнішим. Ви годитесь на «спокій» в обмін на смерть ближнього. Ви робите вигляд, що вірите пропаганді, щоб не задавати собі складних питань і не давати на них важких відповідей. Держава-велетень зі зґвалтованим народом та паралізованою волею платить кроваву дань ненаситним кремлівським карликам, відправляючи власних дітей вбивати дітей чужих, забираючи чужу волю і чужу землю.

Невже цьому вас вчили матері, що дарували вам життя? Невже цьому ви вчитимете дітей своїх? Кожна людина народжується вільною! Згадайте про це.
Хоча б на мить».

ЧИТАЙ ТАКЖЕ

Певица Руслана сделала заявление о трагедии в Мариуполе и назвала имя виновника

Украинская певица прокомментировала трагедию в Мариуполе и назвала имя виновника трагедии.

Последний концерт Кузьмы Скрябина: Руслана призывает украинцев прийти на концерт памяти 27 февраля

Руслана Лыжичко хочет провести концерт памяти Андрея Кузьменко «Скрябина» в Киеве...

Компьютерные игры как жить с геймером что делать если муж игруает в компьютерные игрыНовости партнеров:


Загрузка...
Еще