День Львова 2015: 300 кроків, щоб познайомитись з історією міста та Львівської пивоварні

День Львова 2015: 300 кроків, щоб познайомитись з історією міста та Львівської пивоварні

На початку травня Львів відзначає свій День народження. А цього року День міста співпав зі ще однією визначною для міста датою – славній Львівській пивоварні у 2015 році виповнюється 300 років! Перше українське пиво ТМ «Львівське» запросило гостей та мешканців стародавнього міста долучитися до заходу «300 кРОКІВ свята» та здійснити неймовірну подорож у часі стародавніми вулицями Львова – крізь віки до сьогодення.

Цього року стародавньому Львову виповнюється 759 років, і слід зазначити, що три останні сторіччя історія та культура цього дивовижного міста тісно пов’язана із пивоварінням. Адже саме тут у далекому 1715 році було засновано найдавніше з працюючих пивоварних підприємств України – Львівську пивоварню.  Тут варили настільки добре пиво, що зовсім скоро про Львівське почали складали легенди, а сам бурштиновий напій перетворився на одну з візитівок столиці Галичини.

3 травня 2015 року серці міста перетворилося на святковий майданчик, сповнений різноманітних цікавинок та розваг. Зазирнувши сюди, гості та мешканці міста змогли здійснити незабутню подорож у різноманітні історичні епохи Львова, познайомитися з його славетними субкультурами та вписати свою сторінку в літопис міста-легенди.

300 кРоків День Львова 2015

Щоб пройти святковим розважально-історичним маршрутом пересічному гостю знадобилося зробити у середньому 300 кроків, кожен з яких став маленькою віхою у спільній історії Львова та Львівської броварні.

Наприклад, можна було познайомитися з ченцями, які, за легендою, заснували стародавню Львівську броварню 300 років тому, або спробувати свої сили та показати себе під час майстер-класу з батярських танців, а також відчути себе справжнім ремісником XVIII-XIX століття та власноруч виготовити собі сувенір на пам’ять про День міста 2015. До речі, одним з центральних елементів території святкування стала зона побажань, оформлена у вигляді дошки, де кожен міг привітати улюблене місто зі святом та розповісти, за що саме його любить.

300 кРоків День Львова 2015

Олексій Олійнічук, директор Львівської пивоварні: «Пиво «Львівське»  ввібрало в себе історію та легенди рідного міста, перетворилося з плином часу на один із символів Львова. Саме тому «Львівське» турбується про свій «дім», сприяє збереженню його історичної та культурної спадщини та збільшенню його туристичної привабливості. Із року в рік перше українське пиво реалізує багато мистецьких та розважальних проектів. Традиційне відзначення Дня міста разом із  «Львівським» – яскравий тому приклад. Але цього року свято стало дня нашого бренда дуже особливим, тому що саме цьогоріч ми святкуємо не тільки День народження улюбленого Львова, а ще й 300-річчя легендарної Львівської броварні, яка стала невід’ємною частиною історичної спадщини цього міста».

300 кРоків День Львова 2015

300 кРоків День Львова 2015Новости партнеров:


Загрузка...
Еще