Країна Мрій розпочалася з рекорду – розпису найбільшого у світі українського рушника

Країна Мрій розпочалася з рекорду – розпису найбільшого у світі українського рушника

Грандіозний перфоменс відбувся у Києві, на території Інституту декоративно-прикладного мистецтва імені Михайла Бойчука.

Площа полотна - близько 800 квадратних метрів: 15 завширшки і майже 50 завдовжки. Студенти-художники розробили ескіз і нанесли його на білу тканину разом з Олегом Скрипкою-ідейним натхненником фестивалю“Країна мрій” та ініціатором унікального етнічного флешмобу.

На полотні відтворили Дерево Життя. Малюнок наносили жовтою, синьою та червоною фарбами, із використанням різних мистецьких технік.

 

 

“Ми зобразили на рушнику дерево життя як символ прагнення до розвитку, до  чистого і безхмарного неба,  до сонця” – ділиться враженнями Олег Скрипка. - Наш рушник – символ української єдності і цілісності. В'язь візерунків, покладених на полотно, складає єдину безперервну мозаїку українського буття. У рушнику проступає споконвічний код української нації. Він єднає, робить сильнішими, дає відчуття рідної землі і міцності нашого роду”- зауважив Скрипка.

 

 

Рушник піднімуть у небо на повітряних кулях наприкінці червня на фестивалі "Країна мрій", що відбудеться цьогоріч 20-21 червня у Музеї національної архітектури та побуту  у Пирогові. Фіксуватимуть це експерти з національного реєстру рекордів. Як тільки розписане полотно здійметься над землею-рекорд буде зафіксовано. Це буде найбільший у світі рушник, піднятий у небо!

 Новости партнеров:


Загрузка...
Еще