Как избавиться от лишних килограммов: Алена Мозговая дала отличный совет

Как избавиться от лишних килограммов: Алена Мозговая дала отличный совет

Известный украинский продюсер и просто красивая женщина опубликовала пост на тему, которая волнует многих. Итак, как быстро похудеть?

"Как быстро похудеть?", "Как быстро избавиться от лишних килограммов?"... Эти вопросы нередко задают публичным людям, потому что результат их работы над собой виден сразу миллионам. Вот и Алену Мозговую не обошла эта тема. Известный украинский продюсер опубликовала пост на странице в социальной Сети и тем самым ответила на все вопросы:

"Вирішила зробити пост, щоб відповісти всім хто цікавиться) "як то вам вдалося схуднути?" Це одне з найпопулярніших запитаннь... Отже, відповідаю) хочете схуднути, викиньте з вашого життя цукор у всіх проявах, (в мне вже на автоматі йде перевірка всіх продуктів на наявність в них цукру), пшеничне борошно і все що з нього готується, банани та виноград допобачення, значно скоротіть споживання жирів, але не відмовляйтесь від них зовсім, пийте воду, ну ви в курсі, два літри на день, плюс будь яке фізичне навантаження кожен день, яке саме, це як здоров'я дозволяє. І найголовніше! Наведіть лад в середині себе, викиньте все зайве, тим самим ви звільнене місце для нового і прекрасного) гармонізуйте себе і світ навколо вас зробить теж саме), любіть себе, близьких, життя, просто любіть. Час тяжкий, я знаю, тому з подвійною силою мусимо насичувати ефір позитивом, бо негативу і без нас вистачає".

 

фото facebook.com/olenamozgova1Новости партнеров:


Загрузка...
Еще