Чорний квадратик організовує творчий відпочинок для школярів (фото) ​​​​​​​
Осінні канікули 2015: театральна студія «Чорний квадратик» організовує творчий відпочинок для школярів

Осінні канікули 2015: театральна студія «Чорний квадратик» організовує творчий відпочинок для школярів

Вашій дитини не вистачає впевненості в собі? Їй важко усвідомлювати власні почуття та проявляти себе? Виникають проблеми у спілкуванні з зовнішнім світом (з однолітками)? Вчителі скаржаться на неуважність та непосидючість? А можливо вона мріє про театр та вже давно бачить себе на сцені?

Якщо ви відповіли «так» хоча б на одне з цих запитань, то Осінній театральний інтенсив - це саме те, що Вам необхідно! 
Дитяча театральна студія «Чорний квадратик» на базі Оздоровчого центру «Славутич» з 25 жовтня по 1 листопада організовує неймовірно творчий відпочинок для школярів від 8 до 16 років. Ці канікули стануть незабутніми та дуже корисними!

 

 
Досвідчені педагоги та психологи допоможуть вашій дитині розкачати уяву, розвинути увагу, розкрити можливості голосу та тіла, навчать самоорганізаціі, впевненості, відкритості, допоможуть позбавитися страхів та зажимів. 
У монстрів не залишиться жодного шансу! 

 


У програмі інтенсиву акторські тренінги, імпровізація, ігри, вечір біля багаття, шоу талантів, походи до річки та в ліс, мотузковий парк, мангал а також найкрутіша та найжахливіша у світі Halloween-вечірка. 
Оздоровчий центр «Славутич» знаходиться у казковій місцині посеред соснового лісу на березі річки. 

 

 


Розміщення у 4-місних комфорт-номерах, по 2 кімнати на блок. У номері - сучасні меблі та ортопедичні матраци. Для дітей організовано 5-разове збалансоване харчування. 
У розпорядженні дітей будуть: басейн, спортивний майданчик, футбольне та волейбольне поля, ролердром, велосипеди, тренажерна зала, бадмінтон.

 

 

фото Изображение используется по лицензии Shutterstock.comНовости партнеров:


Загрузка...
Еще