Олег Скрипка та Сергій Притула озвучать героїв анімаційної стрічки Маленький Принц (фото)
Олег Скрипка та Сергій Притула  озвучать героїв анімаційної стрічки

Олег Скрипка та Сергій Притула озвучать героїв анімаційної стрічки "Маленький Принц"

Вже 26 листопада українські глядачі зможуть побачити у кінотеатрах перший анімаційний фільм за мотивами чарівного шедевру Антуана де Сент-Екзюпері. Вперше видана в 1943 році, книга «Маленький Принц» буде перекладена на 250 мов та визнана найкращою книгою XX сторіччя у Франції.

В усьому світі завдяки всесвітній популярності книги Екзюпері до дубляжу анімації «Маленький Принц» було залучено зіркову плеяду акторів: Джефф Бріджес, Рейчел Макадамс, Пол Радд, Маріон Котійяр, Бенісіо дель Торо та ін.

В записі українського дубляжу братимуть участь Олег Скрипка та Сергій Притула.

Олег Скрипка дублюватиме роль Авіатора – героя, від імені якого розповідається історія Маленького Принца.

 

маленький принц

 

Олег Скрипка: «Роль Авіатора надзвичайно цікава для мене та відповідальна. Адже фактично Авіатор – це і є автор, Екзюпері. До того ж мені цікавий сам формат  – класична історія перевтілена у сучасну анімацію. Цей фільм водночас поетичний, глибокий і при цьому надзвичайно захоплюючий. Він спонукає глядачів бути сміливішими у своїх мріях та більш відкритим для тих можливостей, які нам пропонує світ. Впевнений, що глядачі слідкуватимуть за героями, затамувавши подих».

Роль Лиса дублюватиме Сергій Притула. Саме Лис говорить ключові фрази з книги Екзюпері, які так відомі кожному з дитинства: «Якщо хочеш, я відкрию тобі секрет. Добре бачить лише серце. Найголовнішого очима не побачиш».

 

 

Сергій Притула: «Я пам’ятаю, як ще в дитинстві читав Екзюпері і звичайно ж ця книга мене вразила. Чи брати участь у проекті, я навіть не вагався – я хочу щоб мій син, якому зараз 7, подивився кіно і почув сакраментальні фрази татусевим голосом. До того ж в той день, коли мені запропонували роль Лиса, – одна з прихильниць подарувала книгу «Маленький Принц» для мого сина – це просто містичний збіг».

 

 

Інформація про фільм:

МАЛЕНЬКИЙ ПРИНЦ

Жанр: сімейна анімація

Режисер: Марк Осборн («Кунг-Фу Панда»)

Композитор: Ханс Циммер («Інтерстеллар», «Гладіатор», «Король Лев»)

Акторы оригінального дубляжу: Джефф Бріджес, Рейчел МакАдамс, Джеймс Франко, Маріон Котійяр, Бенісіо Дель Торо, Маккензі Фой, Пол Джаматті, Рікі Джервейс, Альберт Брукс, Бад Корт

Формат: 3D та 2D

Франція, 2015 / 108 хв

 

Поринь у неймовірні пригоди!

Світ неможливий без фантазії та пригод. Принаймні, в цьому впевнений старий авіатор, по сусідству з яким нещодавно оселилась одна дуже педантична мама зі своєю старанною донькою. Життя дівчинки підкорене суворому навчальному плану, в якому час на друзів передбачений лише наступного літа. Однак, цей ретельно спланований план руйнується, коли в життя дівчинки вривається дивний сусід з його неймовірними розповідями про Маленького Принца та далекі зірки. Залишилось лише полагодити літак і в подорож! Так починаються великі пригоди – сповнені чарами, небезпекою, гумором та справжньою дружбою.

 

Дивись трейлер мультфільму "Маленькій принц":

 Новости партнеров:


Загрузка...
Еще