Соки Galicia – ніжний ковток здоров’я для усієї родини

Соки Galicia – ніжний ковток здоров’я для усієї родини

Турбота про здоров’я близьких – що може бути важливіше? Зробити перший крок в цьому напрямку, який починається із забезпезпечення збалансованого харчування для усієї родини, дуже просто.

 

Доброю традицією та незамінним джерелом бадьорості, відновлення сил і втамування спраги для вашої сім’ї стане склянка соку прямого віджиму від торгової марки Galicia.

Відомо, що соки мають як харчову цінність – містять вітаміни, мінерали, клітковину, пектини тощо, так і лікувальні властивості. Завдяки наявності речовин протизапальної та очищувальної дії, здатності підвищувати імунітет, благодійно впливати на внутрішні органи і нервову систему, лікарі та дієтологи рекомендують їх регулярне вживання як дорослим, так і дітям. Надаючи перевагу сокамGaliciaви можете бути впевнені в тому, що зробили правильний вибір.

Galicia– це перша українська лінійка соків прямого віджиму, запроваджена без використання концентратів (за міжнародною абревіатурою NFC - not from concentrate). Для їх виготовлення відбираються найкращі фрукти і ягоди, зокрема вирощені на Галичині та Закарпатті – в екологічно чистих та мальовничих регіонах України. Технологія прямого віджиму передбачає мінімальну обробку та максимальне збереження природних мікроелементів та вітамінів, справжнього смаку, кольору та аромату свіжовичавленого соку.

 

Відмінна якість соків прямого віджиму Galiciaнеодноразово була підтверджена золотими відзнаками та призовими місцями на міжнародних дегустаційних конкурасах та виставках.

«T.B.Fruit Україна» - компанія-виробник - пропонує українському споживачу спробувати та переконатися в неперевершеній якості соків Galicia, які тепер можна придбати в супермаркетах. Запитуйте на будь-який смак: яблучний, яблучно-чорничний, яблучно-полуничний, яблучно-вишневий, яблучно-чорносмородиновий та томатний.

 

Підтримуйте здоров’я родини та насолоджуйтесь справжніми українськими соками від Galicia!Новости партнеров:


Загрузка...
Еще