Новий тренд Dove Pure&Sensitive: дбайливий догляд за чутливою шкірою

Новий тренд Dove Pure&Sensitive: дбайливий догляд за чутливою шкірою

Бренд Dove презентував новинку – засоби для дбайливого очищення, задовільняючи потребу українських жінок в гіпоалергенних продуктах для догляду за шкірою.

«Pure&Sensetive»*– нові засоби в лінійці продукції ТМ Dove, призначені для чутливої шкіри тіла та обличчя, котрі не містять барвників, віддушок, парабенів (консервантів) та лугів.

Внаслідок загального погіршення стану навколишнього середовища чимало людей мають чутливу шкіру. Якщо визначити інші типи шкіри вдається із деякими труднощами, то ті, хто мають чутливу шкіру, знають про це ще з раннього віку або відчувають збільшення чутливості після впливу на шкіру певних факторів – сонця, вітру, морозу, гоління тощо.

ГЕЛЬ ДЛЯ ДУШУ І МИЛО ДЛЯ РУК DOVE «PURE & SENSETIVE» створені для догляду за чутливою шкірою. Продукти не містять віддушок, барвників або парабенів. Завдяки цьому вони дбайливо очищають шкіру, інтенсивно зволожують і залишають відчуття комфорту.

Чутливість шкіри зазвичай підвищена на обличчі, руках або ногах.

Ознаками цього типу шкіри можуть бути:

  • огрубіння, сухість, почервоніння від прямих сонячних променів і спеки;
  • червонуваті плями після гоління, депіляції воском і на деякі продукти для догляду за шкірою;
  • червоні сіточки судин, капілярів на носі та щоках;
  • подразнення, висипання, свербіж, плями через некомфортні погодні умови (вітер, мороз, різка зміна температури).

Бренд ТМ Dove почав розробку нової лінійки засобів для чутливої шкіри тіла. Вже презентовані крем-мило та крем-гель для душу ТМ Dove «Pure&Sensetive»*.

Саме відсутність барвників, парфумованих інгредієнтів та лугів, які зазвичай присутні у милі, робить формулу настільки сильною: засоби серії  «Pure&Sensetive»* допомагають дбайливо і комфортно очищувати та зволожувати чутливу шкіру. Окрім того мило ТМ Dove не містить парабенів,  котрі досить часто входять до складу косметичних засобів.

Турбота про чутливу шкіру вимагає системності і правильного підходу. Використання нових засобів від ТМ Dove допоможе не допускати гострих станів та насолоджуватися здоровим виглядом і красою твоєї зовнішності.

Довідка
Міжнародна компанія Uniliver - світовий лідер у виробництві товарів народного споживання. В Україні представництво компаніі Unilever розпочало свою діяльність у 1993 році. Через п'ять років, 1998 року, після стрімкого розвитку бізнесу компанії в нашій країні, було прийнято рішення про реєстрацію ТОВ "Юнілівер Україна" з центральним офісом у Києві.
Сьогодні ТОВ "Юнілівер Україна" представляє в нашій країні такі бренди, як: Lipton, Brooke Bond, Бесіда, Knorr, Calve, Rama, Crème Bonjour. У категорії засобів особистої гігієни та догляду за домом ТОВ "Юнілівер Україна" представляє: Dove, Rexona, Axe, Timotei, Sunsilk, CLEAR, Domestos, CIF, Glorix.

* Пур енд СенсетивНовости партнеров:


Загрузка...
Еще