Fight for this flag: INTERTOP та UNITED24 представили нові благодійні футболки

INTERTOP та UNITED24
INTERTOP спільно з платформою UNITED24 представили новий дроп футболок з принтом "Fight for this flag". 100% прибутку від продажів буде спрямовано на підтримку ЗСУ.

Ідея для принту з'явилася після сутички на саміті в Анкарі, коли російський делегат намагався вирвати український прапор з рук народного депутата Олександра Маріковського. За що отримав справедливу відсіч.

Завдяки співпраці з INTERTOP і благодійній колекції «The Power of Freedom» вже зібрано понад 1 500 000 гривень на підтримку ЗСУ. Впевнена, що колекція "Fight for this flag" буде також тепло сприйнята нашими донорами і принесе багато користі. Окрім збору грошей це і популяризація українського прапору та можливість розповідати людям за кордоном і про цей випадок, і про готовність українців завжди захищати своє

– говорить координаторка платформи UNITED24, Ярослава Гресь.

Ситуація, яка відбулася в Анкарі, була показана по всьому світу — від CNN та BBC до Reuters та The SUN. Тож ми подумали, що буде добре дати ідеї “Я буду битися за цей прапор” прорости. Дякую платформі UNITED24 за підтримку, Madcats за те, що зробити візуальне рішення, INTERTOP за те, що створили мерч, який дуже швидко розкуповують, і який я бачу на дипломатах, на депутатах у міжнародних поїздках в різних країнах світу. Сподіваюся, що ці футболки допоможуть зібрати якомога більшу суму для тих, хто насправді б'ється за наш прапор на полі бою щодня, щохвилини»

– каже Олександр Маріковський.

Усі речі з колекції виготовлені в Україні. Нові футболки вже доступні за посиланням на INTERTOP.UA, а також у мобільному застосунку і в магазинах мережі.

Предыдущий пост
рюкзак
На що звернути увагу при виборі шкільного рюкзака
Следующий пост
Кольца с бриллиантами
Кольца с бриллиантами: драгоценные мечты сбываются с Ювелир Капитал

Новости партнёров

Fresh

Showbiz

«МастерШеф 12»: смотреть онлайн 15 выпуск от 09.12.2023

В новом выпуске шоу «Мастер Шеф 12» впервые судьями станут зрители!
Lifestyle

Новогодние украшения 2024 года: стильные тренды в украшении дома на праздники

Узнайте, как украсить свою квартиру на Рождество и Новый год 2024 год.
Lifestyle

Нова пошта запускає «Доставку казки» для жителів українських міст

Святкові траки з сучасною інтерактивною виставою, подарунками для юних глядачів та розвагами для всієї родини завітають до різних міст країни. Тур стартує 6 грудня. Відвідайте подію з близькими та пориньте у атмосферу казки!