«Добродія Фудз» презентувала першу українську преміальну лінійку вівсянки WOWСЯНКА

WOWСЯНКА
P
Один із найбільших виробників вівсяних пластівців в Україні «Добродія Фудз» презентував WOWСЯНКА – першу українську преміальну вівсянку.

Наразі лінійка представлена 4 видами продукції: Original (класичні пластівці), Wholegrain (цільнозернові пластівці), Superfood (пластівці з додаванням 15% суперфудів), Fruitberry (пластівці з додаванням 15% фруктів та ягід).

WOWСЯНКА була створена у співпраці з однією із топових креативних маркетингових агенцій України – TABASCO.

Як розповіли в «Добродія Фудз», в Україні продовжує зростати популярність здорового способу життя і правильного харчування. Згідно з даними компанії, українці готові купувати якісніші продукти і все частіше обирають вівсянку в ціновому сегменті «преміум». Дослідження показують, що частка такої продукції останні роки зростає, і надалі цей тренд буде продовжуватися. Водночас у преміальній категорії представлені тільки імпортні торгові марки, українські бренди позиціонуються в середньому та дешевому цінових сегментах.

Існує думка, що українські продукти не є конкурентними поряд з імпортною продукцією та поступаються їм у якості та смаку. Ми вирішили зруйнувати цей міф. І не просто випустили продукт на рівні кращих світових стандартів за рахунок преміального зерна та інноваційних технологій, ми запропонували нове сприйняття вівсянки – як частини сучасного wow-життя. Життя, в якому нове покоління задає здорові та якісні тренди

– поділилась Ірина Брославцева, директор компанії «Добродія Фудз».

Овес для WOWСЯНКА вирощується у сприятливому середовищі в Чернігівській області, а сама продукція виготовляється на сучасному потужному повністю автоматизованому заводі, який було запущено у 2018 році. Ощадне подвійне пропарювання при виробництві вбиває 99,9% шкідників та зберігає у пластівцях максимальну користь зерна (до 95%), що доведено дослідженнями у європейських лабораторіях.

Для нової лінійки WOWСЯНКА була розроблена особлива упаковка із зручним клапаном, який дозволяє легко насипати продукт, контролювати скільки сипати та закривати коробку після відкриття, зберігаючи продукт захищеним.

На полицях супермаркетів і в онлайн-магазинах WOWСЯНКА (450 г та 500 г) доступна за ціною від 45 грн за упаковку.

Предыдущий пост
лимонад
3 рецепта домашнего лимонада, который вкуснее магазинного
Следующий пост
Польза и вред клубники
Клубника: польза и вред для здоровья и как правильно выбрать

Новости партнёров

Fresh

Психология

Интим в длительных отношениях: что делать, чтобы «искра не погасла»

Психолог и сексолог, ведущая реалити «Эксы Наталья Ежова рассказала, что делать, если интимная близость превратилась в рутину.
Showbiz

Настя Каменских рассказала, как реагировал Потап, когда ей предлагали интим за деньги

Певица Настя Каменских вспомнила, что на старте карьеры «Потапа и Насти» к ней приставали толстосумы. Более того, как-то девушка избила поклонника розами с шипами.
Showbiz

Сергей Притула поделился трогательными воспоминаниями об отце

Ведущий Сергей Притула рассказал, как в детстве проводил лето с родителями.
Showbiz

Мария Мельник поделилась списком книг, которые рассказывают о важных для жизни вещах

Звезда телеканала «Украина» Мария Мельник в своем Instagram поделилась подборкой книг, которые покорили ее внимание за последнее время.