Сезон вітамінізації: як правильно зберігати свіжі фрукти і ягоди

вітамінізація
P
Нарешті прийшла фруктово-ягідна пора – час набиратися природних вітамінів, особливо важливих зараз для підтримки здоров'я та імунітету.

Щоб отримати максимум користі від улюблених полуниці, малини, черешні і смакувати завжди свіжими, соковитими, їх потрібно правильно зберігати. Експерти з побутової техніки Gorenje мають щодо цього кілька порад.

Захищайте фрукти від вологи

Мити фрукти бажано лише перед вживанням. Але якщо ви вирішите очистити їх перед зберіганням, то після миття добре обсушіть на паперових рушниках. Посуд для зберігання застеліть паперовою серветкою.

овощи и фрукты

Тримайте фрукти відкритими

Знімайте плівку, відкривайте пакування, не накривайте кришками – це забезпечить навколо фруктів циркуляцію повітря і зменшить вологість, яка спричиняє їх псування. Найкраще перекласти плоди і ягоди в сухі, неглибокі, керамічні миски.

холодильник

Розкладайте фрукти в один шар

Складаючи кількома шарами, ви збільшуєте ризик появи вм'ятин, тріщин на нижніх шарах від ваги верхніх. Пошкоджені фрукти швидше псуються, з'являється гниль і пліснява.

Одразу кладіть фрукти в холодильник

Відкладіть порцію, яку хочете посмакувати, решту – в холодильник. Навіть година перебування в прогрітій літнім теплом квартирі створить парниковий ефект: фрукти дозріють і перезріють. В холодильнику вони можуть зберігатися свіжими навіть тиждень.

холодильник

Камера Gorenje NatureFresh імітує природні умови, підтримує процес фотосинтезу, функція іонізації повітря IonAir збагачує фрукти іонами повітря, зберігаючи смак і вітаміни.

холодильник

Зберігайте фрукти у спеціальному контейнері

В холодильниках Gorenje спеціально створений «контейнер свіжості» CrispZone. Він зберігає фрукти значно довше завдяки низькій температурі, автоматичному контролю вологості SmartHumidity і спеціальній фітопідсвітці VitaLight, яка підтримує природний процес дозрівання і зберігає у фруктах максимум вітамінів. Те, що потрібно для здоров'я!

холодильник

Предыдущий пост
фастфуд
Диетолог и пищевой технолог рассказали, какой фастфуд опасен, а какой – можно спокойно употреблять
Следующий пост
кофе
Ученые устали опровергать эти 3 мифа о кофе

Новости партнёров

Fresh

Психология

Арт-коуч рассказал, какие ошибки мешают построить семейное счастье

Ведущий проекта «Я везу тобі красу» Юрий Царев поделился, что является главным для него в общении с участницами программы. А также привел пример, с чем пришлось столкнуться в общении с одной из девушек.
Фитнес и здоровье

Прием пищи после 18 часов: мифы, о которых стоит забыть

Отказ от еды после 18:00 – мегапопулярная диета, но эффективна ли она?
Красота

Как подготовить кожу к свадьбе, чтобы эффект был максимально красивым

Осень - пора свадеб. И вы уже начинаете строить планы на свой знаменательный день.
Фитнес и здоровье

Пора задуматься: в чем причина низкого давления и как вернуть хорошее самочувствие

Когда речь заходит о гипотонии, то редко кто из людей, страдающих от низкого давления, всерьез задумывается о своем состоянии. С этой болезнью чаще всего не борются, к ней привыкают. С вопросами о том, как улучшить самочувствие, а вместе с ним и качество жизни при гипотонии, мы решили обратиться к специалисту.