Лілія Ребрик і Марина Боржемська розкрили секрет, як позбутись зайвих кілограмів після свят

Лілія Ребрик
Як швидко привести свою фігуру у форму після численних застіль та кілограмів висококалорійних смаколиків – ми поцікавилися в експертів.

Ведуча програми «Ранок з Україною» Лілія Ребрик запросила фітнес-тренерку Марину Боржемську, щоб разом показати ефективні вправи, які допоможуть вам швидко повернутись у форму після святкових застіль.

Авжеж, під час новорічних свят я також люблю набрати декілька зайвих сантиметрів. Але потім я їх скидаю. Головне – не панікувати. Зарядку, яку ми вам покажемо, можна робити вранці, після обіду і ввечері. Тоді, коли організм адаптований на тренування.

– зізнається Марина Боржемська.

Спершу слід розігріти м’язи тіла, щоб не травмуватися під час тренування. Робимо нахили тулуба вправо і вліво, 10 разів на кожну сторону. Далі – випади ногами вправо і вліво, при цьому руки піднімаємо вверх і робимо хлопок. Також 10 повторів. І не забуваємо правильно дихати.

Читайте также

Переходимо до вправ. Розпочнемо зі скакалки. У кого її немає – не проблема, просто імітуємо руками рухи мотузкою. Стрибаємо від 30 секунд до 1 хвилини – залежить від вашої фізичної підготовки. За допомогою цієї вправи ми спалюємо внутрішні жири.

Марина Боржемская

Продовжуємо стрибати, але руки ставимо перед собою – у стрибку відводимо їх вправо, а коліна – вліво. Чергуємо на кожну сторону. Цю вправу для стрункої талії робимо так само від 30 секунд до 1 хвилини.

Далі – руки вгору і скручуємо корпус, піднімаючи коліна до рук. Таким чином працює наш прес. Робимо це швидко, по 10 разів на кожну ногу.

Читайте также

Щоб позбутись боків і зайвих сантиметрів на талії, піднімаємо праву руку догори і тягнемо зігнуту в коліні ногу до неї. Такі скручування повторюємо по 10 разів на кожну ногу.

Наступна вправа на м’язи живота. Нахиляємося вперед, правою рукою тягнемось до лівої ноги, а лівою рукою – до правої ноги.
І насамкінець ставимо ноги на ширині плечей. Трішки згинаємо ноги в колінах і робимо махи руками вверх і вниз. Залишаємо руки вгорі і розводимо у сторони.

Найголовніше – щоб усе було в задоволення, щоб у вас була особиста мотивація. «Олів’є» на Новий рік забагато не буває. Просто знайте, що потім треба відпрацювати

– зазначила Лілія Ребрик.

Лилия Ребрик

Фото у тексті: instagram.com/uzelkova.marina, instagram.com/liliia.rebrik

Попередній пост
продукт від алкоголю
5 продуктів, які допоможуть швидко вивести алкоголь із організму
Наступний пост
Антицелюлітна дієта
Антицелюлітна дієта: детальне меню на 10 днів

Новини партнерів

Fresh

Showbiz

Володимир Шумко розповів, як Instagram допоміг йому під час війни

Актор Improv Live Show Володимир Шумко волонтерив майже з першого дня вторгнення й багато чим завдячує своїм підписникам.
Краса

7 лікувальних та естетичних процедур осені для здоров'я та краси

Ще кілька тижнів – і настане осінь, благодатна пора для багатьох лікувальних та естетичних процедур.
Психологія

Страх сирен, гучних звуків під час війни: психологиня розповіла, як з ним впоратися

Звуки сирен, вибухів та навіть звичайної грози стали новою фобією українців. Усім нам тепер відомо, як це – боятися за власне життя та своїх рідних, хотіти кудись сховатися.
Психологія

Не на часі? Святкувати чи ні радісні дати: поради психолога

Війна, а у тебе весілля, ювілей, хрестини. Відкласти їх до перемоги чи влаштувати свято?