«Чем старше ты становишься, тем меньше надо есть»: Валентина Хамайко о цене за фигуру

«Чем старше ты становишься, тем меньше надо есть», - Валентина Хамайко о спорте для мам
Валентина Хамайко – ведущая, актриса, модель и мама троих детей, по-настоящему воплощает в себе идеальный образ женщины 21-го века.

Она успевает делать карьеру, не забывая о семье, а также следить за собой. «Единственная» пообщалась с Валентиной и узнала, какими секретами воспитания она пользуется.

Ведь, согласись, быть мамой троих детей и, при этом, не забывать о себе – задача непростая.

О том, как быть мамой троих детей

Хочу сказати, що мамою трьох дітей у якійсь мірі бути легше, ніж мамою однієї. Тому що одну дитину зазвичай розважаєш, постійно перебуваєш з нею, робиш трагедію з перших сліз та падінь.

/storage/shares/uploads/files/unnamed%20%281%29%2810%29.jpg

З трьома дітками: впала – обтруси колінка та йди далі. І такий підхід в системі виховання в принципі працює набагато ефективніше, ніж ти ходиш за нею та піднімаєш після кожного її падіння.

В ТЕМУ: 

Насправді, у повсякденному житті просто змінюється об’єм каструль – це по-перше. А по-друге, ти маєш повне право сказати «поки мама готує, винеси, будь ласка, сміття», або «Михайло, дістань картоплю з холодильнику, її потрібно почистити». І знаєте, у 5 років він добре з цим справляється.

Звісно, не звичайним ножем, а спеціальним, для чищення овочів.

Об идеальной форме

Чим старше ти стаєш, тим менше їсти потрібно – це факт. Стараюся, щоб усе було в гармонії. Наприклад, зараз достатньо багато часу займає моя книга рецептів «Солодка Неділя» і я зловила себе на думці, що зробила паузу в спорті – про що дуже шкодую.

/storage/shares/uploads/files/IMG_5913.jpg

Тому наразі намагаюся, щоб у мене в житті все було, як смузі: коли всього багато, все замішане і має приємний результат. Потрібно обов’язково виділяти час для себе: на спорт та на свій розумовий розвиток. Якщо цього не буде, то щось буде страждати.

У деяких моментах я змушую себе це робити, правда. Тому що, як у мами трьох дітей, часу на спорт іноді не вистачає. Ще потрібно не забувати про сон.

/storage/shares/uploads/files/unnamed%20%282%29%285%29.jpg

Ось ці три складові мають бути обов’язково. Не вистачає часу побігати – вечірня прогулянка з дітьми, не вистачає часу на прогулянку – покачали прес.

О воспитании

Коли у тебе троє дітей, ти маєш повне право сказати «Діти, усі накриваємо на стіл» і вони всі йдуть накривати на стіл, бо у них немає варіантів: не накриєш на стіл – немає вечері.

/storage/shares/uploads/files/_D__9873%281%29.jpg

Звичайно, усі діти вимагають уваги і тут основне завдання моє, як мами, знайти момент і приділити індивідуальну увагу кожному – адже вона їм дуже необхідна. Інакше вони просто розпочинають вередувати.

Я часто забираю когось зі школи, або Соломія зі мною їде на ефір, а Мирославу я везу на тренування чи гімнастику. З нею у нас є обов’язковий ритуал – заїхати та купити якесь печиво або десь випити смачний сік.

В ТЕМУ: 

Тобто з кожною дитиною у Вас має бути якесь маленьке таїнство, щоб вона відчувала те, що ви з нею наодинці.

О рациональном использовании времени

Ти можеш їхати з ними в школу зранку і включити мультики на айпеді. І всі при справі, і всі мовчать, однак, як на мене, це не ефективно, тому що псується зір.

/storage/shares/uploads/files/unnamed%20%283%29%284%29.jpg

Треба, щоб і мультиків було трошки і на поговорити був час, щоб діти навчилися себе не перебивати. У нас є одна година на дорогу і цей час ми використовуємо як виховний процес та для розмов: враховуємо плани на день, обговорюємо тренування.

Я намагаюся все планувати разом з ними, враховуючи графіки, якось десь мотивувати на гуртках та на спорті, розповідаю за ким, коли і куди заїду. Дітям дуже важливо знати, який у них розпорядок дня. І все це у нас відбувається в дорозі, і це все - спілкування з ними.

О приготовлении еды и совместном ритуале

Я вважаю, що вдома мама повинна обов’язково готувати, долучаючи до цього процесу власних дітей. Наприклад, своїх я постійно прошу вимити овочі для супу, почистити картоплю, пропоную щось покришити разом.

/storage/shares/uploads/files/385751655.jpeg

І зараз препрошувати їх вже не потрібно: тільки дай команду і вони готові вибудуватися та щось робити. Михайло дуже хоче різати сам. Незважаючи на те, що він ще дуже малий, я йому це дозволяю, адже досвід теоретично не розкажеш – він тільки набувається.

В ТЕМУ: 

Доки не пораниш декілька разів палець – не навчишся кришити картоплю. Тому я їх попереджаю і ми свідомо до цього підходимо.

/storage/shares/uploads/files/14597568183121496.jpeg

Звичайно на кухні залишається дуже брудно, тому що готує четверо людей у трьох з яких щось падає з рук. А ще паралельно обов’язково з’їдається пів капустини і лише половина потрапляє в суп. Але вони щасливі. Є страви, які вони люблять готувати і цей процес має бути спільним.

В ТЕМУ: 

А ще разом з малечею з Вищої Школи Media & Production ми разом пекли млинці в студії «Сніданку з 1+1» і тоді я вкотре впевнилася, що для діток це не тільки новий досвід, а ще й момент творчого прояву. Переконана у цьому.

/storage/shares/uploads/files/unnamed%20%284%29%283%29.jpg

Читай продолжение интеревью с Валентиной в наших следующих статьях.

Фото: пресс-служба 1+1

Предыдущий пост
фитнес
4 утренних упражнения, чтобы проснуться
Следующий пост
Диета Магги: как похудеть на 30 килограммов за месяц
Диета Магги: как похудеть на 30 килограммов за месяц

Новости партнёров

Fresh

Lifestyle

Лаура Марти проведет первый в Украине сториз-концерт

Зенит лета. Вечер. Пятница. Как лучше всего провести эти замечательные несколько часов? Почему бы не расслабиться, раствориться в качественной музыке, услышать трогательную историю жизни?
Showbiz

Дмитрий Комаров показал необычный подарок от супруги на день рождения

Ведущий проекта Мир наизнанку Дмитрий Комаров отмечает день рождения сегодня, 17 июня. Ему исполняется 38 лет.
Фитнес и здоровье

7 простых способов сохранить ментальное здоровье

Gorenje знает, как облегчить быт и психологическое состояние.