Як зберегти психічне здоров’я в сучасних умовах обмежень та невизначеності з карантином

Що вбереже психіку?
P
Відомий факт: хронічна втома та стрес ведуть до психоемоційного виснаження. Але ж зараз такий час, що ми всі неминуче стикаємось з тривогою, страхом перед майбутнім, невпевненістю, обмеженнями.

Пандемія коронавірусу похитнула нашу звичну дійсність. Тож не дивно, що у багатьох з'являються симптоми, які значно знижують якість життя та можуть призвести до серйозних захворювань: поганий настрій та відчуття спустошення, апатичність, роздратованість та відчай, безсоння.

В нашому організмі усе взаємопов'язано, а отже стрес, психічне та емоційне перенавантаження змінюють метаболізм та виснажують запаси певних речовин, які відповідають за психічне самопочуття. У людей з тривожними та депресивними синдромами зазвичай спостерігається зниження рівня серотоніну, допаміну та норадреналіну. Але ж саме вони гармонізують настрій, сприяють нормалізації глибини та якості сну та зменшують тривожність!

Усе серйозно

Дуже часто незнання або неприйняття проблеми призводить до хибної терапії і погіршення психічного, а згодом і фізичного стану. Люди розуміють, що потребують допомоги, але не маючи можливості або не усвідомлюючи всіх загроз не звертаються за кваліфікованою допомогою, займаються самолікуванням. Проте заспокійливі та снодійні препарати частіше за все лише маскують депресивну симптоматику, при цьому депресія залишається нелікованою, що призводить до погіршення стану. Якщо ж говорити про антидепресанти, то більшість пацієнтів стикається з побічними ефектами прийому психотропних ліків і постійно шукають безпечні методи боротьби з тривожними станами...

Сучасний підхід

Шафрану з давніх часів приписується здатність заспокоювати і покращувати настрій. В останні роки цьому було дано наукове обґрунтування. Різні медичні центри в світі, включаючи США, Австралію та Ізраїль, повідомляли про його використання для лікування депресії. Результати показали, що екстракт шафрану настільки ж ефективний, як і ліки в зменшенні симптомів депресії.
Безпечне рішення

«Кроксен» – рослинний комбінований комплекс на основі екстракту шафрану, вітамінів групи В та магнію допомагає нормалізувати рівень серотоніну, допаміну та норадреналіну, що в свою чергу гармонізує психоемоційний стан, зменшує тривожність та стабілізує настрій. Також комплекс містить фолієву кислоту, яка сприяє синтезу серотоніну і за рахунок зниження факторів розвитку атеросклерозу профілактує серцево-судинні захворювання. «Кроксен» приймають лише 1 раз на добу. Зазначимо також, що він не викликає звикання при тривалому прийомі.

Детальну інформацію ви можете отримати на сайті croxene.com.ua, за телефоном гарячої лінії 0800 500 132 або запитайте в аптеках вашого міста.

БАД. Не є лікарським засобом. Перед застосуванням обов’язково ознайомтеся з інструкцією та проконсультуйтеся з лікарем. Реєстраційне посвідчення № 3/8-А-4704-68322Е від 30.01.2020.

Предыдущий пост
как выбрать защиту на все случаи жизни
Солнце в зените: как выбрать эффективное и безопасное солнцезащитное средство для лица и тела
Следующий пост
Диета доктора Морено
Диета доктора Морено: как потерять до 6 килограмм за 17 дней

Новости партнёров

Fresh

Фитнес и здоровье

Витамин С действенный против COVID-19? Ответ врачей и диетологов

Витамин С действенный против ковида? Ответ врачей и диетологов
Фитнес и здоровье

Як мати здорове серце з дитинства і на все життя: три поради кардіолога

Вроджена вада серця – не вирок? Як можна вплинути на вражаючу статистику смертності від серцево-судинних захворювань в Україні? Які три кроки допоможуть уникнути проблем із головним органом нашого організму?
Showbiz

У Андрея Данилко серьезные проблемы со здоровьем: комментарий продюсера

Продюсер Юрий Никитин впервые рассказал о состоянии здоровья Андрея Данилко.
Красота

Уход за кожей весной: необходимые продукты для лица

Восстановить кожу весной – задача со звездочкой.