Як зберегти психічне здоров’я в сучасних умовах обмежень та невизначеності з карантином

Що вбереже психіку?
P
Відомий факт: хронічна втома та стрес ведуть до психоемоційного виснаження. Але ж зараз такий час, що ми всі неминуче стикаємось з тривогою, страхом перед майбутнім, невпевненістю, обмеженнями.

Пандемія коронавірусу похитнула нашу звичну дійсність. Тож не дивно, що у багатьох з'являються симптоми, які значно знижують якість життя та можуть призвести до серйозних захворювань: поганий настрій та відчуття спустошення, апатичність, роздратованість та відчай, безсоння.

В нашому організмі усе взаємопов'язано, а отже стрес, психічне та емоційне перенавантаження змінюють метаболізм та виснажують запаси певних речовин, які відповідають за психічне самопочуття. У людей з тривожними та депресивними синдромами зазвичай спостерігається зниження рівня серотоніну, допаміну та норадреналіну. Але ж саме вони гармонізують настрій, сприяють нормалізації глибини та якості сну та зменшують тривожність!

Усе серйозно

Дуже часто незнання або неприйняття проблеми призводить до хибної терапії і погіршення психічного, а згодом і фізичного стану. Люди розуміють, що потребують допомоги, але не маючи можливості або не усвідомлюючи всіх загроз не звертаються за кваліфікованою допомогою, займаються самолікуванням. Проте заспокійливі та снодійні препарати частіше за все лише маскують депресивну симптоматику, при цьому депресія залишається нелікованою, що призводить до погіршення стану. Якщо ж говорити про антидепресанти, то більшість пацієнтів стикається з побічними ефектами прийому психотропних ліків і постійно шукають безпечні методи боротьби з тривожними станами...

Сучасний підхід

Шафрану з давніх часів приписується здатність заспокоювати і покращувати настрій. В останні роки цьому було дано наукове обґрунтування. Різні медичні центри в світі, включаючи США, Австралію та Ізраїль, повідомляли про його використання для лікування депресії. Результати показали, що екстракт шафрану настільки ж ефективний, як і ліки в зменшенні симптомів депресії.
Безпечне рішення

«Кроксен» – рослинний комбінований комплекс на основі екстракту шафрану, вітамінів групи В та магнію допомагає нормалізувати рівень серотоніну, допаміну та норадреналіну, що в свою чергу гармонізує психоемоційний стан, зменшує тривожність та стабілізує настрій. Також комплекс містить фолієву кислоту, яка сприяє синтезу серотоніну і за рахунок зниження факторів розвитку атеросклерозу профілактує серцево-судинні захворювання. «Кроксен» приймають лише 1 раз на добу. Зазначимо також, що він не викликає звикання при тривалому прийомі.

Детальну інформацію ви можете отримати на сайті croxene.com.ua, за телефоном гарячої лінії 0800 500 132 або запитайте в аптеках вашого міста.

БАД. Не є лікарським засобом. Перед застосуванням обов’язково ознайомтеся з інструкцією та проконсультуйтеся з лікарем. Реєстраційне посвідчення № 3/8-А-4704-68322Е від 30.01.2020.

Понравилось?
Очень Не очень
Предыдущий пост
как выбрать защиту на все случаи жизни
Солнце в зените: как выбрать эффективное и безопасное солнцезащитное средство для лица и тела
Следующий пост
Диета доктора Морено
Диета доктора Морено: как потерять до 6 килограмм за 17 дней

Новости партнёров


Загрузка...

Fresh

Астрология

Кармический гороскоп на 14 июля 2020: как правильно провести этот день

Кармический гороскоп на 14 июля 2020 – узнай рекомендации кармолога, как привлечь к себе финансы и семейное благополучие.
Читать
Образование и Lifestyle

Отдых за границей в период эпидемии коронавируса: как уберечь себя и близких

Некоторые туристические страны уже открыли свои границы для украинцев. Но отправляясь на отдых, не стоит забывать о том, что коронавирус до сих пор распространяется по миру.
Читать
Foodstyle

Здоровые заготовки на зиму: 3 идеи, как сохранить пользу овощей и фруктов

Когда на прилавках можно найти огромное количество красивых, вкусных и спелых овощей и фруктов, конечно же, волей-неволей задумываешься, а можно ли сохранить всю эту красоту на зиму?
Читать
Психология

Как распознать ложь: 8 самых характерных признаков

Все люди лгут. У каждого свои причины для лжи.
Читать