Як зберегти психічне здоров’я в сучасних умовах обмежень та невизначеності з карантином

Що вбереже психіку?
P
Відомий факт: хронічна втома та стрес ведуть до психоемоційного виснаження. Але ж зараз такий час, що ми всі неминуче стикаємось з тривогою, страхом перед майбутнім, невпевненістю, обмеженнями.

Пандемія коронавірусу похитнула нашу звичну дійсність. Тож не дивно, що у багатьох з'являються симптоми, які значно знижують якість життя та можуть призвести до серйозних захворювань: поганий настрій та відчуття спустошення, апатичність, роздратованість та відчай, безсоння.

В нашому організмі усе взаємопов'язано, а отже стрес, психічне та емоційне перенавантаження змінюють метаболізм та виснажують запаси певних речовин, які відповідають за психічне самопочуття. У людей з тривожними та депресивними синдромами зазвичай спостерігається зниження рівня серотоніну, допаміну та норадреналіну. Але ж саме вони гармонізують настрій, сприяють нормалізації глибини та якості сну та зменшують тривожність!

Усе серйозно

Дуже часто незнання або неприйняття проблеми призводить до хибної терапії і погіршення психічного, а згодом і фізичного стану. Люди розуміють, що потребують допомоги, але не маючи можливості або не усвідомлюючи всіх загроз не звертаються за кваліфікованою допомогою, займаються самолікуванням. Проте заспокійливі та снодійні препарати частіше за все лише маскують депресивну симптоматику, при цьому депресія залишається нелікованою, що призводить до погіршення стану. Якщо ж говорити про антидепресанти, то більшість пацієнтів стикається з побічними ефектами прийому психотропних ліків і постійно шукають безпечні методи боротьби з тривожними станами...

Сучасний підхід

Шафрану з давніх часів приписується здатність заспокоювати і покращувати настрій. В останні роки цьому було дано наукове обґрунтування. Різні медичні центри в світі, включаючи США, Австралію та Ізраїль, повідомляли про його використання для лікування депресії. Результати показали, що екстракт шафрану настільки ж ефективний, як і ліки в зменшенні симптомів депресії.
Безпечне рішення

«Кроксен» – рослинний комбінований комплекс на основі екстракту шафрану, вітамінів групи В та магнію допомагає нормалізувати рівень серотоніну, допаміну та норадреналіну, що в свою чергу гармонізує психоемоційний стан, зменшує тривожність та стабілізує настрій. Також комплекс містить фолієву кислоту, яка сприяє синтезу серотоніну і за рахунок зниження факторів розвитку атеросклерозу профілактує серцево-судинні захворювання. «Кроксен» приймають лише 1 раз на добу. Зазначимо також, що він не викликає звикання при тривалому прийомі.

Детальну інформацію ви можете отримати на сайті croxene.com.ua, за телефоном гарячої лінії 0800 500 132 або запитайте в аптеках вашого міста.

БАД. Не є лікарським засобом. Перед застосуванням обов’язково ознайомтеся з інструкцією та проконсультуйтеся з лікарем. Реєстраційне посвідчення № 3/8-А-4704-68322Е від 30.01.2020.

Предыдущий пост
как выбрать защиту на все случаи жизни
Солнце в зените: как выбрать эффективное и безопасное солнцезащитное средство для лица и тела
Следующий пост
Диета доктора Морено
Диета доктора Морено: как потерять до 6 килограмм за 17 дней

Новости партнёров

Fresh

Showbiz

«МастерШеф. Профессионалы 4»: стало известно, чем удивит новый сезон кулинарного шоу

Чем кулинары будут удивлять телезрителей и опытных судей в 4 сезоне легендарного шоу?
Showbiz

Светлана Лобода в вышиванке зачитала рэп о духе украинского народа

В своей новой песне «По-украински» Светлана Лобода отразила чувство каждого, кто борется за свободную и независимую Украину.
Showbiz

Тарас Цымбалюк откровенно рассказал об отношениях с украинской рестораторкой

За кулисами шоу Нового канала «єПитання» известный украинский актер Тарас Цымбалюк поделился деталями личной жизни.
Lifestyle

Що подарувати коханому на День святого Валентина: ТОП-7 варіантів

До найромантичнішого дня року залишилися лічені дні, а значить час визначитися, що ти даруватимеш коханому на 14 лютого. Класні ідеї для натхнення – нижче!