Чоловіки під ударом: як допомогти партнеру завжди залишатися в ритмі сучасного життя

Чоловіки під ударом
P
Сучасний ритм життя вимагає від нас колосальних витрат енергії, адже мало хто може собі дозволити жити в графіку робота-дім.

Абсолютній більшості, перш ніж дозволити собі відпочити, доводиться переробити масу справ. Подібних установок безліч: створити сім'ю, утримувати сім'ю, неодмінно заробити на квартиру, автомобіль і так далі. Ми біжимо, намагаючись, незважаючи ні на що, досягти мети.

Цикл завдань у кожного з нас свій, але у всіх він охоплює велику кількість пунктів, і іноді організм може просто не впоратися з навантаженням.

Інколи деякі нездужання заведено вважати виключно жіночими. Яскравим прикладом є горезвісний «жіночий головний біль», або втомлені набряклі ноги, як жертва краси після довгого дня на високих підборах.

Чоловіки під ударом

Та чи замислюємося ми, що наші любі чоловіки також страждають від наслідків венозних захворювань? Адже вони також дуже багато часу проводять сидячи за кермом або комп’ютером, ведуть малорухливий спосіб життя.

Ризики підстерігають чоловіків буквально на кожному кроці, в кожному віці, навіть в молодості. І про них обов'язково повинна знати жінка, що знаходиться поруч з ним - дружина, мати, сестра...

мужчина за рулем

Адже в жінку турбота про здоров'я закладена самою природою і її призначенням матері та берегині сімейного добробуту. Не випадково сімейні чоловіки набагато більш здорові та живуть довше, ніж закоренілі холостяки.

На жаль такі скарги як втомленість ніг, набряки, та венозна сітка не оминають за гендерною ознакою. При цьому чоловіки не люблять ходити до лікарів і скаржитися на своє самопочуття, запускаючи недуги, у них не вистачає часу на обстеження і виконання рекомендацій лікаря.


Тому так важливо піклуватися і про наших мужніх чоловіків, запропонувавши їм найкращий препарат для втомлених ніг. Чоловіки невідмінно мають оцінити вашу турботу і швидкий полегшувальний ефект від використання гелю Ліотон® 1000.

Адже Ліотон® 1000 допомагає усунути набряк, полегшити біль та надає приємне відчуття прохолоди при нанесенні. Легко всмоктується та не залишає плям на одязі.

Безрецептурний лікарьский засіб Ліотон® Р.П. UA/10905/01/01. Перед застосуванням обов’язково ознайомтесь з інструкцією та проконсультуйтесь з лікарем.1 г гелю містить 1000 МО гепарину. Показання. Лікування захворювань поверхневих вен, таких як варикозне розширення вен, ускладнень тощо. Протипоказання. Підвищена чутливість до будь-якого компоненту препарату тощо. Зберігати в місцях, недоступних для дітей. Побічні ефекти. Почервоніння, свербіж та інше. Виробник А.МЕНАРІНІ Мануфактурінг, Логістікс енд Сервісес С.р.Л. Представництво “Берлін-Хемі/А. Менаріні Україна Гмбх”.Адреса: м. Київ, вул. Березняківська 29. Тел.: (044) 494 33 88.

Тримайте ритм життя з Ліотон!

Предыдущий пост
зубы
Пять шагов, чтобы определить идеальная ли у тебя улыбка
Следующий пост
Мифы о клещах
5 популярных мифов о клещах, в которые мы продолжаем верить

Новости партнёров

Fresh

Lifestyle

Маргарита Мелешко про музично-соціальний проєкт «Ти така не одна»: Усе, що ти відчуваєш, – нормально

«Ти така не одна» – унікальний проєкт на українських музичних широтах, який сміливо підіймає теми жіночого досвіду, про які не заведено говорити, бо інакше ти визнаєш свою слабкість.
Foodstyle

5 причин, почему мандарины полезно есть зимой

Сложно представить зиму без мандаринов.
Психология

Что не стоит говорить партнеру, который пережил измену: подборка слов от сексолога

Психолог и ведущая реалити Нового канала «Эксы» Наталья Ежова составила список из главных запрещенных слов.
Красота

Свято наближається! Новорічна колекція для Ванни та Душу 2021 від Yves Rocher

Завітайте до Диво-cаду від Yves Rocher, у якому можливо все!