Бережи себе, Ridna! В Україні стартував спецпроект про профілактику та ранню діагностику раку

Бережи себе, Ridna!
Мета проекту «Бережи себе, Ridna!» - зберегти здоров'я та життя наших мам, подруг, сестер, колег та інших близьких нам жінок.

Центр Здоров’я R+ Medical Network реалізує спеціальний проект «Бережи себе, Ridna», присвячений профілактиці та ранній діагностиці раку молочної залози.

Чому це важливо?

Щороку 15 000 українок чують діагноз «рак молочної залози»;

Щороку хвороба забирає 6 000 життів;

Показник смертності на 56% вище, аніж у розвинених країнах.

Головна причина: ми, українки, нехтуємо профілактичними оглядами та обстеженнями, тому у багатьох випадках хвороба діагностується запізно.

Водночас:

На I стадії рак молочної залози виліковний на 98%.

НА II стадії рак молочної залози виліковний на 93%.

Мета проекту «Бережи себе, Ridna!»

Нагадати, що кожній жінці до 40 років важливо щороку відвідувати мамолога та проходити УЗД молочних залоз, а після 40 років – відвідувати мамолога та робити мамографію.

Проект «Бережи себе, Ridna!» – це:

  • Мотиваційний ролик зі зворушливими історіями двох сильних дівчат, які перемогли рак.

Коли ми бачимо статистику, цифри жахають. За кожною «одиницею» – Жінка. Чиясь мама, бабуся, сестричка, подруга, донька. Цілий безмежний світ.

Героїні проекту «Бережи себе, Ridna!» – жіночні та водночас мужні. Сильні духом та позитивні. Вони вилікувалися від раку та хочуть уберегти інших жінок.

Тому згодилися розповісти, як вони впоралися із хворобою, звідки отримали підтримку, що було найважчим, як реагувала родина і діти на звістку про рак, як реагувало суспільство, та про що варто пам’ятати кожній жінці.

Люба, 36 років

438

Б’юті-майстриня, мама, донька

Рак грудей дав про себе знати кривавою плямою на піжамі. Ні, Люба не нехтувала оглядами – відвідувала і гінеколога, і мамолога. Лікарі проводили пальпацію молочних залоз, але додаткових обстежень не призначали – здавалося, що все в нормі. Насправді пухлина у Люби була розташована таким чином, що виявити її можна було лише на УЗД.

Після УЗД та біопсії Люба отримала діагноз: рак грудей третьої стадії. Була операція, численні хіміотерапії та лікування таргетними препаратами. Лікування тривало півтора роки, весь цей час поруч була мама Люби та маленька донька, що у листівці до Святого Миколая написала бажання «Нехай моя мама одужає».

Люба – невиправний оптиміст, і вважає, що все, що трапляється у житті, треба приймати. «Це гра, такі правила гри. Ти або приймаєш ці правила – або можеш іти і готувати собі гробик». На думку Люби, саме те, що вона одразу розпочала лікування, а також серйозно працювала над собою, дозволило їх одужати.

Оксана, 33 роки

Підприємець, власниця брендів взуття та одягу OMG, мама, донька, дружина.

Оксана отримала рак у спадок: після смерті бабусі від онкології дівчина здала аналіз та з’ясувалося, що у неї присутня генна мутація BRCA1|BRCA2 – така сама, як у Анжеліни Джолі.

Після цього Оксана регулярно перевірялася. Між «чистою» перевіркою та тією, що виявила рак, пройшов лише місяць. Пухлина була маленькою, але дуже агресивною. Рік потому Оксана подолала рак, і зараз відновлюється – наче птах Фенікс, як вона сама каже, сміючись.

Найважчим для Оксани було пояснити маленькій доньці, що відбувається, чому мама погано себе почуває, та чому у мами немає волосся. Оксана свідомо вирішила не носити перуку, вдягла її тільки тоді, коли на вулиці стало холодно. Дівчина стикнулася з тим, що пересічні люди не вміють адекватно реагувати на людину з зовнішними ознаками онкологічного захворювання.

Подекуди люди тицяли пальцями, перешіптувалися, діти на майданчику сміялися з лисої жінки, а маленька донька Оксани Ліса розгублено повторювала «Это не ее выбор! Это не ее выбор!», намагаючись захистити свою маму.

Коли волосся почало відростати, вдома у Оксани біло свято, дівчата спекли величезний торт.

  • Спеціальна пропозиція від Центру Здоров'я R+

Організатори проекту запрошують усіх жінок пройти УЗД або мамографію в клініці на спеціальних умовах:

З 15 травня до 20 червня приходьте з мамою, подружкою, сестрою, колегою та пройдіть:

  • 2 мамографії за ціною 1, або;
  • 2 УЗД за ціною 1, або;
  • мамографію + УЗД зі знижкою 50% на кожне обстеження.

Запис за телефоном 0-800-307-103.

Предыдущий пост
как удалить клеща
Как удалить клеща, если нет возможности обратиться к врачу: инструкция от доктора Комаровского
Следующий пост
пмс
Табу: каких процедур стоит избегать во время месячных?

Новости партнёров

Fresh

Гороскоп

Гороскоп на 22 января 2022 года для всех знаков Зодиака

22 января 2022 года – этот день может ознаменоваться разнообразными находками и идеями, которым со временем вы найдете применение.
Красота

Ночной уход за телом: что и как использовать перед сном

Ухаживать за своей кожей и наслаждаться нежностью даже ночью? Подари своему телу самую трепетную заботу круглые сутки!
Гороскоп

Гороскоп на февраль 2022 года для всех знаков Зодиака: любовь, здоровье и финансы

Гороскоп на февраль 2022 года для всех знаков Зодиака сможет посодействовать тебе в планировании своих дел с минимальными потерями времени и усилий.
Showbiz

Известный хитмейкер BAZHANA презентовала теплый проект с социальным подтекстом

Известный хитмейкер BAZHANA ( Ольга Животкова) презентовала красивое видео на лирическую песню в своем исполнении - «Главный человек». Песню о самом ценном, о нежности и признании к любимым.