Профілактика паразитів з Ворміл Фіто – це гарантія здорового організму дітей та дорослих

Ворміл Фіто
P
Діти найбільш уразливі до дії на організм паразитів. Тому необхідно приділяти особливу увагу профілактиці глистів у дітей.

В здоровому організмі дорослої людини від таких непроханих гостей, як глисти, існує надійний захист. А ось у маленьких діток вона поки ще тільки формується. Тому діти до шести років дуже сприйнятливі до паразитарних інфекцій.

До того ж у дітей більше шансів підхопити недугу, адже їм так цікаво все помацати, спробувати. В організм дітей яйця паразитів попадають через брудні руки, немиті фрукти та овочі, заражені гельмінтами м'ясо і риба, неякісну воду. Спровокувати недугу можуть також спілкування з тваринами та гра в пісочниці.

семья на прогулке в лесу

Оселившись в організмі людині, паразити отруюють його токсинами та віднімають корисні речовини. Не дозволяй їм забирати енергію у твоїй сім'ї. Тому дуже важливо два рази на рік проводити профілактику. Особливо важливо це зробити в восени.

Як же правильно позбавити дитину від глистів? Чи є якісь правила? І чим небезпечні глистяні інвазії? У цих питаннях ми розбиралися з лікарями та лідерами думок у рамках спецпроекту «4-х лапі блогери - Ворміл фіто це перемога!».

Доктор медичних наук, професор Бодня Катерина Ігорівна розповіла нам про небезпеку паразитів та препарати для профілактики гельмінтозу.

З супермамою Ольгою Боднар ми поговорили про позитивний вплив тварин на дітей та важливість профілактики від паразитів.

Багатодітна мама Катерина Кузнєцова поділилася своїм досвідом, як її троє синочків добре ладять з їх домашнім улюбленцем Ману.

А ось тато-блогер Артем Гаврилюк розповів нам про безпечні правила подорожей зі свою донькою Машею.

семья на прогулке в лесу

Фінальним етапом нашого спецпроекту став інтерактив, який ми провели разом з нашими читачами. Завдяки використанню спеціальної Instagram-маски від Ворміл кожен зміг підняти тему важливості профілактики від паразитів, а також відзначки переваги використання Ворміл Фіто.

Про частину переваг використання Ворміл Фіто ми розповіли в матеріалах за цими посиланнями:

Але лише на них наші читачі не зупинилися. Прийшов час розповісти про два фінальні вердикти.

Ворміл Фіто – це друг людей, та ворог паразитів

Сьогодні застосування комбінованого рослинного препарату Ворміл Фіто в комплексній терапії гельмінтозів є досить обґрунтованим. Складний хімічний склад з одного боку, не дає паразитам можливості адаптуватися до формули препарату, з іншого боку - комплекс біологічно активних компонентів створює в організмі концентрацію рослинних отрут, нестерпних для гельмінтів. Препарат відрізняється великим вмістом слизеутворюючих речовин, які мають відмінні адсорбційними властивості. Слизи добре зв'язують токсини в кишечнику і виводять їх з організму.

Ворміл Фіто – це гарантія здорового організму

Комплекс рослин, що входять до складу дієтичної добавки Ворміл Фіто, сприяє усуненню наслідків гельмінтозів і може попередити негативний вплив гельмінтів і антигельмінтних препаратів на стан шлунково-кишкового тракту і здоров'я в цілому.

Рослинні компоненти Ворміл Фіто мають наступну дію:

  • нормалізують роботу органів травлення;
  • допомагають відновити слизову кишечника при гельмінтозах;
  • сприяють зниженню інтоксикації, викликаної глистной інвазією;
  • призводять до загального зміцнення організму дітей і дорослих;
  • сприяють зменшенню рецидивів ентеробіозу і аскаридозу.

Також прийом Ворміл Фіто зменшує прояви астенічного синдрому - відновлює сон, апетит, розумову і фізичну активність, збільшує толерантність до фізичних навантажень, зменшує слабкість і стомлюваність. Дієтична добавка призначається дітям з 3 років і дорослим пацієнтам, добре переноситься, не викликає небажаних побічних ефектів.

Предыдущий пост
сон
Как быстро прийти в себя осенним утром: 5 эффективных способов
Следующий пост
Діти і солодощі
Діти і солодощі: що, коли і скільки можна їсти?

Новости партнёров

Fresh

Showbiz

В шоу «МАСКА» рассекретили Джмеля: это звезда известного юмористического шоу

В шестом выпуске шоу «МАСКА» на канале «Украина» решили снять маску с Джмеля.
Гороскоп

Гороскоп на 28 ноября 2021 года для всех знаков Зодиака

28 ноября 2021 года – обратите в этот день внимание на проблемы, которые вы упорно игнорируете.
Гороскоп

Таро-прогноз на неделю с 29 ноября по 5 декабря 2021 года

Карты Таро могут не только рассказать о будущем, но и помочь управлять им, избегая ошибок и неприятностей.
Showbiz

«Холостячка 2. Как выйти замуж»: смотреть онлайн выпуск от 26.11.2021

Любимое пост-шоу «Как выйти замуж» в самом разгаре. В студии будут обсуждать самые острые и горячие моменты «Холостячки», участники смогут объяснить свои поступки и слова.