Як допомогти дитині з високою температурою в бомбосховищі?

висока температура
Що робити, коли немає можливості звернутися до педіатра?

Наприклад, якщо в дитини підвищується температура, але немає жодних ліків у бомбосховищі. Експерт програми «Ранок з Україною» на каналі «Україна», доктор Комаровський пояснив, що допоможе в такій ситуації.

У деяких мам починається паніка, коли в малюка підвищується температура. Однак не всі дорослі знають, що діти непогано переносять цей стан. Доктор Комаровський зауважив: часто батьки дають дітям жарознижувальні ліки скоріше для того, щоб заспокоїти свою психіку, аніж допомогти дітворі.

Висока температура не загрожує здоров’ю малечі, коли немає дефіциту рідини в організмі. Якщо дитина п’є, у неї вологий язик і хоча б один раз на шість годин відбувається сечовипускання – вам не треба хвилюватися, навіть якщо градусник показує 39 °С.

у мальчика температура

Складнощі виникають саме тоді, коли дитину неможливо напоїти. Але це потрібно обов'язково зробити. Лікар-педіатр вищої категорії радить давати все, що малюк готовий пити.

Якщо є можливість, приготуйте розчин: на 1 літр води потрібно ½ ч. л. солі та 3 ч. л. цукру. Це буде ідеальний варіант.

Або ж можна спитати у волонтерів засіб для пероральної регідратації: пакетики з порошком, який розчиняється у воді.

Предыдущий пост
Як провести йодну профілактику
Як провести йодну профілактику під час аварії на АЕС?
Следующий пост
Як налагодити сон
Як налагодити сон під час постійних сирен та стресів: ТОП-5 порад

Новости партнёров

Fresh

Фитнес и здоровье

Профілактика меланоми в Україні: соціальний проєкт Skinscan. Я бережу свою шкіру в режимі воєнного часу

23-24 травня 2022 року в Україні проходила традиційна кампанія «День меланоми», яка підтримується багатьма відповідальними дерматологами та дерматоонкологами у всьому світі.
Фитнес и здоровье

Лікар розповів, чому у поширенні віспи мавп винні не тварини, а люди

Про спалах віспи мавп говорять уже в багатьох країнах. Люди хвилюються через те, що може виникнути нова епідемія, яка пошириться у всьому світі, тому знову встановлять карантин на кілька місяців.
Lifestyle

Програми Центру «Коперник» у Польщі будуть перекладені українською завдяки МАН України

21 травня президент Малої академії наук України Станіслав Довгий і директор Центру науки «Коперник» Роберт Фірмгофер у присутності радника Посольства України в Польщі Віталія Білого підписали меморандум про співпрацю в межах проєкту «Досліджуй науку українською».