Що робити при появі «діареї мандрівника»: рекомендації лікаря

діарея мандрівника
Через зміну місця проживання в багатьох українців змінилися звичні умови життя та харчування, тому в когось із дорослих чи дітей може виникнути «діарея мандрівника».

Зміна стандартних параметрів води та їжі принципово впливає на баланс мікрофлори в організмі та викликає «діарею мандрівника» (або акліматизаційну діарею).

Які симптоми вказують на інфекційну хворобу? Це висока температура, порушення загального стану, відсутність апетиту, рідке випорожнення.

Якщо в рідкому калі є ще й домішка крові, тоді бажано якнайшвидше поспілкуватися з лікарем. І лише він може призначити вам антибіотики

– порадив експерт програми «Ранок з Україною» на каналі «Україна» доктор Євген Комаровський.

Комаровський пояснив, що в більшості випадків, коли є послаблення стільця, але при цьому ви добре почуваєтеся, у вас нормальна температура, категорично не можна приймати антибіотики або антибактеріальні засоби.

у женщины болит живот

Коли рідке випорожнення з'явилося у дитини, не змушуйте її щось їсти. Якщо хоче – нехай їсть, відмовляється – нічого страшного. У цьому випадку дуже важливо інше – не допустити зневоднення

– сказав лікар-педіатр вищої категорії.

За словами доктора Комаровського, якщо не буде зневоднення – діарея не є небезпечною. Тому коли дитина багато п'є, мочиться хоча б 1 раз на 5-6 годин, якщо вона стрибає і бігає, але вам не подобається вигляд її стільця, запам'ятайте просте правило: «Менше звертайте увагу на кал».

Потрібно розуміти, що «діарея мандрівника» – це тимчасовий стан, який може виникнути, коли організм адаптується до нових умов. Через деякий час ви та ваша дитина знову нормально почуватиметеся. Головне – багато пити

– сказав Євген Комаровський.

Предыдущий пост
Як підтримувати фізичне здоров'я
Як підтримувати фізичне та ментальне здоров'я під час війни
Следующий пост
кашель
2 причини появи кашлю та способи лікування

Новости партнёров

Fresh

Showbiz

Макс Барских впервые собрал Дворец спорта с украиноязычной программой

Певец Макс Барских с бешеным успехом выступил в столичном Дворце Спорта.
Lifestyle

Як пройшла конференція CODE? Розповіла Наталія Горбаль, ідеолог заходу

Нещодавно в Києві відбулася конференція у сфері шлюбно-сімейних відносин CODE. Ця подія стала великим стартом у розвитку шлюбної освіти в Україні, усі присутні отримали інструменти, що допоможуть побудувати міцний та довготривалий шлюб.
Психология

5 основных женских ошибок в общении с мужчинами

Приходилось ли вам когда-нибудь читать инструкцию к применению «Мужчина и Женщина»? Нет?! Тогда этот дорогостоящий «прибор» при использовании может сломаться… Инструкция очень важна! А инструкцию к гаджету или бытовой технике читаете?
Красота

Этапы ухода за волосами – все тонкости и нюансы

Уход за волосами – неотъемлемая часть ухода за собой, как для женщин, так и для мужчин. Потому что волосы – не просто аксессуар, а один из самых главных элементов стиля и вида человека.