Хто може виписати ліки проти постковідної депресії, якщо ви не знайшли психотерапевта

ефект магнезії
У зв'язку з воєнними діями українці практично забули про ковід. Доктор Комаровський пояснив, як проявився «ефект магнезії» у разі цього захворювання і хто може виписати ліки проти постковідної депресії, якщо ви не знайшли психіатра або психотерапевта.

Коли ви востаннє перевіряли статистику хворих на коронавірус? Як і раніше робите все, щоб уникнути COVID-19? Доктор Комаровський зазначив, що у випадку з ковідом спостерігається чіткий «ефект магнезії». Доктор Євгеній Комаровський в ефірі програми «Ранок з Україною» навів простий приклад його дії.

Наприклад, коли дуже болить голова, лікар робить людині укол магнезії. Але місце уколу болить так, що про голову пацієнт вже забуває. Це ї є «ефект магнезії». І сьогодні він цілком проявився у зв'язку з воєнними діями. Війна, втрати, евакуація, відсутність зв'язку з рідними, нерозуміння, що буде завтра – це так сильно б'є по психіці, що про COVID-19 всі вже забули.

Однак люди, як і раніше, хворіють на коронавірус. Ті, хто був у групі ризику, так в ній і залишаються. Наприклад, сьогодні в Шанхаї дуже погана ситуація. Там велике зростання захворювань та смертності від ковіду

– сказав Євген Комаровський.

люди в масках

Вже відомо, що розвиток депресії та синдрому панічних атак дуже характерний для постковідного періоду. І багатьом людям, щоб покращити свій стан, дійсно потрібні антидепресанти. Але дехто вважає, що ліки може призначити тільки психіатр або психотерапевт, яких непросто знайти у воєнний час.

В Україні такі препарати може виписувати будь-який лікар. Але йому треба вміти підібрати потрібний препарат, навчити людину, як його приймати, розповісти, які можуть бути побічні ефекти та як важливо витримати встановлений курс лікування

– пояснив доктор Комаровський.

Предыдущий пост
міни
Як не підірватись на міні чи на розтяжці: поради для мирного населення
Следующий пост
лікарні
Як росія «денацифікує» лікарні та пологові будинки України

Новости партнёров

Fresh

Showbiz

Судья шоу «МастерШеф» Владимир Ярославский рассказал, есть ли у него романа с Ольгой Мартыновской

На YouTube канале журналистки Рамины Эсхакзай «RAMINA» вышел новый выпуск с ресторатором, звездным поваром и судьей проекта «МастерШеф» Владимиром Ярославским.
Showbiz

Хмара, Остапчук, Мірошниченки, Христов, Добринін, Гвоздьова та інші у відеокліпі Darisha «Під вінницьким дощем»

До дня Збройних Сил України Darisha презентувала довгоочікуваний відеокліп «Під вінницьким дощем».
Психология

5 книг, которые подарят вдохновение на все зимние праздники

В 2018 году американская компания Slumber Cloud провела исследование о самочувствии в рождественский период. Оказалось, что многие выгорают еще до 25 декабря.
Showbiz

Звезда сериала «Голова» Полина Фролова вспомнила, какие сюрпризы получала в День святого Николая в детстве

Актриса сериала «Голова» Полина Фролова рассказала об особом человеке в его жизни.