Хто може виписати ліки проти постковідної депресії, якщо ви не знайшли психотерапевта

ефект магнезії
У зв'язку з воєнними діями українці практично забули про ковід. Доктор Комаровський пояснив, як проявився «ефект магнезії» у разі цього захворювання і хто може виписати ліки проти постковідної депресії, якщо ви не знайшли психіатра або психотерапевта.

Коли ви востаннє перевіряли статистику хворих на коронавірус? Як і раніше робите все, щоб уникнути COVID-19? Доктор Комаровський зазначив, що у випадку з ковідом спостерігається чіткий «ефект магнезії». Доктор Євгеній Комаровський в ефірі програми «Ранок з Україною» навів простий приклад його дії.

Наприклад, коли дуже болить голова, лікар робить людині укол магнезії. Але місце уколу болить так, що про голову пацієнт вже забуває. Це ї є «ефект магнезії». І сьогодні він цілком проявився у зв'язку з воєнними діями. Війна, втрати, евакуація, відсутність зв'язку з рідними, нерозуміння, що буде завтра – це так сильно б'є по психіці, що про COVID-19 всі вже забули.

Однак люди, як і раніше, хворіють на коронавірус. Ті, хто був у групі ризику, так в ній і залишаються. Наприклад, сьогодні в Шанхаї дуже погана ситуація. Там велике зростання захворювань та смертності від ковіду

– сказав Євген Комаровський.

люди в масках

[readmore id="36937,36930"]

Вже відомо, що розвиток депресії та синдрому панічних атак дуже характерний для постковідного періоду. І багатьом людям, щоб покращити свій стан, дійсно потрібні антидепресанти. Але дехто вважає, що ліки може призначити тільки психіатр або психотерапевт, яких непросто знайти у воєнний час.

В Україні такі препарати може виписувати будь-який лікар. Але йому треба вміти підібрати потрібний препарат, навчити людину, як його приймати, розповісти, які можуть бути побічні ефекти та як важливо витримати встановлений курс лікування

– пояснив доктор Комаровський.

[read-next id="5"]

Предыдущий пост
пам'ять
Чому з'являються провали в пам'яті під час війни
Следующий пост
лікарні
Як росія «денацифікує» лікарні та пологові будинки України

Новости партнёров

Fresh

Психология

Психолог розповів, що робити, якщо від початку війни вдома постійні скандали

Четвертий місяць триває повномасштабна війна росії проти України.
Психология

Психологиня розповіла, як підтримувати сексуальне життя у стосунках на відстані

Психологиня та ведуча реаліті «Екси» Наталя Єжова порадила, як займатися інтимом онлайн під час війни.
Психология

Чому ратифікація Стамбульської конвенції надважлива: розповідає практикуючий психолог

Нині Юлія Зорій перебуває у щасливому шлюбі з Олексієм Резніковим. А колись вона мала стосунки, які, за її словами, могли б довести до психлікарні.
Showbiz

LUIKU/DIKANDA/ASANOV: Українські та польські музиканти об'єдналися заради підтримки України

Україна і Польща разом не лише на політичному, волонтерському, а й на музичному фронті!