Лікар розповів, чи існують такі вітаміни, які допоможуть знизити рівень стресу

рівень стресу
Уже котрий місяць поспіль у нас достатньо причин для хвилювань. Доктор Євген Комаровський розказав, що допоможе мінімізувати вплив стресу на організм.

Бойові дії, новини з фронту й занепокоєння щодо майбутнього нашої країни викликають тривогу в багатьох українців. Ми намагаємося підтримувати одне одного, повертаємося до нормального життя, працюємо, спілкуємося, але себе не обдуриш: поки немає миру, важко не думати про війну та її руйнівні наслідки.

Тому доктору Євгену Комаровському часто надсилають запитання: який комплекс вітамінів потрібно пропити, щоб не підірвати свою нервову систему й організм у цілому. Взагалі, чи є такі вітаміни, які покращують самопочуття та допомагають підтримувати тонус?

Застосування вітамінів – це здебільшого лише психотерапія. Винятком є тільки один із них – вітамін D. До решти комплексних вітамінів завжди є питання: потрібні вони чи ні

– пояснив Євген Комаровський в програмі «Ранок з Україною» на каналі «Україна».

девушка принимает витамины

Лікар-педіатр вищої категорії сказав, що гасло Всесвітньої організації охорони здоров'я полягає в тому, що краще віддати перевагу повноцінному й різноманітному харчуванню, ніж прийому комплексних вітамінів.

Зрозуміло, що в умовах війни говорити про правильне харчування й можливість урізноманітнити свій раціон не доводиться, і тому прийом вітамінів нам не завадить. Але не існує вітамінів, які мають протистресовий ефект

– відповів на запит багатьох людей Євген Комаровський.

Щоб знизити рівень стресу, експерт порадив триматися таких людей у своєму оточенні, які поводяться адекватно й спокійно. Зазвичай їх вибір, рішення й дії виявляються найправильнішими.

Предыдущий пост
холера
Лікар розповів, як уберегти себе від холери та інших кишкових інфекцій в умовах війни
Следующий пост
зайва вага
Фітнес-тренерка дала поради, як не набрати зайву вагу у стресовий період

Новости партнёров

Fresh

Lifestyle

Сухой корм для кошек Клуб 4 Лапы: обзор на базовую линейку

Если кот или кошка здоровы, не подвергались кастрации (стерилизации), достаточно подвижны, линяют умеренно, не склонны к частым расстройствам пищеварения, аллергии, ожирению, для их повседневного питания подойдет корм базовой линейки.
Психология

Психологиня розповіла, як зберегти стосунки з коханим, у якого депресія через поранення на війні

Тисячі воїнів зараз самовіддано захищають нашу країну на передовій. На жаль, втрати і поранення є не лише у ворога, але й у ЗСУ.
Психология

Топ-3 поради від психолога для психологічного захисту себе та рідних у воєнний час

Психологиня та ведуча реаліті «Екси» розповіла, як допомогти собі і рідним, коли знову накриває паніка.
Психология

Психологиня розповіла, як без остраху віддати дитину до дитячого садочка, коли в країні війна

Через необхідність відновлювати роботу в умовах війни сім’ї почали шукати садочки для своїх дітей.