Зволоження шкіри взимку: 4 корисних поради

Зволоження шкіри взимку
P
Чи потрібен шкірі у холод зволожувальний крем? Це питання наші б’юті-редактори нерідко отримують в зимовому сезоні.І наша відповідь може здивувати тих, хто вважає холод перешкодою для зволоження шкіри.

Через постійні перепади температур - з теплого приміщення до холодного повітря на вулиці - шкіра втрачає багато вологи. Це призводить до втрати шкірою пружності, еластичності, блиску та набуття відчуття стягнутості, втоми…Тому навіть взимку потрібно «давати шкірі пити» стільки, скільки вона потребує! Адже вода – це запорука молодості та краси шкіри.

/storage/shares/uploads/files/F_05_18.jpg

А щоб зволоження було корисним для шкіри, дотримуйтесь простих правил:

  1. Наносіть зволожувальний крем мінімум за 40 хвилин до виходу на вулицю, щоб він встиг увібратися.
  2. Використовуйте комплексну програму догляду за шкірою: денний зволожувальний крем, крем для шкіри навколо очей, нічний крем. Тому що взимку догляд за шкірою має бути комплексним та насиченим.
  3. Обирайте зволожувальний крем, компоненти якого стримують випаровування вологи з поверхні шкіри, як, наприклад, масло камелії. Це корисне масло містить 12 видів ненасичених жирних кислот, комплекс вітамінів, мікроелементів, протеїнів для підтримування здоров’я і краси шкіри. Його успішно застосовують для відновлення зневодненої шкіри, підтримки природного водного балансу, живлення та регенерації шкірних покривів. Це корисне масло, а також комплекс «ГІАЛУРОН АКТИВ», який забезпечує пролонговане зволоження, міститься у засобах «Захист молодості» БІОКОН.

    /storage/shares/uploads/files/shutterstock_519313138.jpg
  4. Для очищення шкіри використовуйте більш м‘які засоби із зволожувальним ефектом, який має міцелярна вода «Захист молодості». І пам’ятайте: очищувальні засоби взимку не повинні містити спирту.

 

Предыдущий пост
Модные волосы 2018
3 новых цвета волос, которые станут трендами в 2018 году
Следующий пост
Магнитные ресницы в ежедневном макияже: плюсы, минусы и особенности нового тренда
Магнитные ресницы в ежедневном макияже: плюсы, минусы и особенности нового тренда

Новости партнёров

Fresh

Lifestyle

5 рецептов глинтвейна из красного вина

Думаешь, как лучше приготовить глинтвейн в домашних условиях? Мы решили облегчить тебе задачу. Предлагаем тебе рецепт глинтвейна из красного вина. И не один, а целых пять! Уверены, что какой-то из этих ароматных напитков точно придется тебе по душе!
Красота

Маски для роста ногтей: 5 самых действенных рецептов

Займись укреплением и оздоровлением своих ногтей уже сегодня!
Фитнес и здоровье

Ячмень на глазах: причины и действенные методы лечения

Ячмень на глазу нередко появляется в межсезонье. Когда недостаток витаминов, погода переменчива. Иммунитет падает. А еще ячмень на нижнем веке опаснее, чем на верхнем. Давай разбираться, почему и что делать.