Руки вгору: 7 засобів для ідеального манікюру

идеальный маникюр
P
Тримати руки в порядку доволі просто, особливо якщо ти призвичаїлась робити необрізний манікюр.

Ми зібрали найнеобхідніші засоби, які допоможуть тобі доглядати за руками й нігтями. Тож бери свій набір, вмикай улюблений серіал і хай минуть тебе задирки!

Гострі щипчики для нігтів

Якісні щипчики мають бути гострими й достатньо міцними, щоб зрізати ніготь, не ушкоджуючи та не розшаровуючи його. На коротких нігтях щипчики працюють краще, ніж ножиці. Бо ножиці через те, що ти змінюєш кут під час обрізання, й розшаровують ніготь. Не забувай вчасно віддавати інструмент на заточування. Щипчики для нігтів потрібно регулярно оновлювати, як і щипчики для кутикули. Щоб перевірити їхню гострину, спробуй «відкусити» поліетиленовий пакет – якщо лезо легко його розрізує, щипчики гострі.

Якісне базове покриття

Базове покриття потрібне не лише для того, щоб лак добре лягав і тримався. Воно захищає нігті від фарбування й ушкоджень. Звісно, нанесення бази потребує додаткового часу, та воно продовжує життя манікюру на кілька днів й захищає нігтьову пластину від пігментованої фарби. Вибирай базу, що зміцнює нігті та вирівнює їх – у складі можуть бути вітамінні комплекси й олії.

красивые ногти

Металевий пушер для кутикули

Пушер конче потрібний, якщо ти збираєшся перейти на необрізний манікюр. До того ж він допоможе «пережити» час між візитами до майстра, а також зробити манікюр самостійно. Зазвичай пушер має два робочі кінці: тонку рівну або скісну паличку, яка відсуває кутикулу й занігтиці, а також «топірець», який очищує бічні частини нігтя від забруднень.

Вибираючи пушер, орієнтуйся на ширину своїх нігтів: чим вужча пластина, тим вужча має бути лопатка. Щодо матеріалу, інструменти бувають металеві, пластикові й дерев’яні. Два останні доволі ламкі, тому, якщо ти збираєшся потоваришувати з пушером серйозно й надовго, віддай перевагу нержавіючій медичній сталі.

Зволожувальний крем для рук

Найпростіший спосіб покращити здоров’я нігтів – попередньо подбати про шкіру рук. У складі крему звертай увагу на олії – саме вони утримують вологу у шкірі, розм’якшують кутикулу й попереджують появу задирок. Щоб діяти на певні ділянки, можеш додатково придбати крем для кутикули: зазвичай такі засоби більш жирні й довше всмоктуються, зате добре зволожують.

Вигнута пилка для нігтів

Напевне, в тебе вже є двійко пилок для нігтів, та якщо ти не спробувала вигнуту, обов’язково придивись до неї. Вигнута пилка зручніша й простіша у застосуванні, а також повторює природну форму нігтя, що допомагає уникати травм, порізів і розшарування. Є чудові варіанти з різними видами абразивності, щоб підпилювати й полірувати нігті.

вогнутая пилка для ногтей

Олія для кутикули

Якщо крем не твоє, то олія для кутикули виконає ту саму роботу. Зволожить, зміцнить і взагалі зробить манікюр свіжішим. Якщо забуваєш наносити олію, обери варіант у симпатичному й смішному пакуванні (пошукай у корейських лінійках) й носи його у сумочці.

Біотин

Для нігтів, шкіри й волосся біотин (вітамін В7, вітамін Н) – те саме, що будівний матеріал. Саме біотин допомагає створити кератинову субстанцію –  це сприяє розгладженню дрібних зморшок, відновленню структури нігтів, уникненню лущення шкіри, попереджує випадіння волосся.


Німецький «НатуБІОТИН» розроблено для того, щоб відновити й підтримати баланс вітаміну В7 в організмі. Він містить високоочищений біотин, який стимулює синтез колагену й кератину. Дослідження свідчать, що після регулярного приймання біотину товщина нігтьової пластини збільшиться на 25 % {1}, а швидкість її зростання – на 30 % {2}! Приймати «НатуБІОТИН» доволі зручно – 1 пігулка раз на добу. У складі нема барвників і консервантів, отже ризик розвитку алергії мінімальний.

https://natubiotin.com.ua/

Реклама лікарського засобу. Перед застосуванням уважно ознайомитися з інструкцією та проконсультуйтесь з лікарем. Зберігати в недоступному для дітей місці. НатуБІОТИН: РП UA /1596/01/01 від 13.05.2017; Ексклюзивний дистриб'ютор: ПрАТ "Натурфарм", вул. Лісна, 30-А, м. Київ, Пуща-Водиця, 04075; телефон: (044) 401-81-03


{1} Colombo VE 1, Gerber F, Bronhofer M, Floersheim GL «Тreatment of brittle nails and onychoshitsiya biotin: scanning electron microscopy» J Am Acad Dermatol. 1990 Dec, 23 (6 Pt 1): 1127-32.
{2} A.D. Dudun, N.N. Polion. Dnipropetrovsk State Medical Academy, Dnepropetrovsk National University. «Medbiotin in the complex treatment of patients with onychomycoses». Ukrainian Journal of Dermatology, Venereology, Cosmetology. No. 4, december 2006.

Предыдущий пост
Маникюр
5 самых распространенных вещей, которые способны продлить жизнь твоему маникюру
Следующий пост
Гимнастика для лица
Гимнастика для лица: 7 упражнений, которые помогут сделать скулы выразительными

Новости партнёров

Fresh

Showbiz

«Холостяк 11»: смотреть онлайн 10-й выпуск от 07.05.2021

В новом выпуске проекта «Холостяк 11» Михаил Заливако будет знакомиться с родителями участниц.
Гороскоп

Гороскоп на 8 мая 2021 года для всех знаков Зодиака: как правильно провести этот день

8 мая 2021 года - день может быть нелегким, но постарайтесь держать себя в руках.
Showbiz

Светлана Тарабарова показала, как проводит теплые весенние дни с сыном

Не секрет, что появление детей зачастую частично возвращает в детство их родителей. Ведь ребенок требует соучастия в любых своих интересах и играх.
Красота

Маски для волос: 5 лучших составов для домашнего обертывания

Обертывание - одна из самых эффективных процедур для ухода за волосами в домашних условиях. Из чего приготовить супермаску?