Секрет равлика: природне джерело краси та молодості шкіри

Секрет равлика
P
Чому секрет равлика такий корисний для шкіри?

Цілющий вплив слизу равлика (муцину) на шкіру був відкритий ще в 20-ті роки минулого століття і з того часу досконало вивчений фахівцями індустрії краси. Було доказано, що муцин равлика – справжнє джерело корисних елементів.

Муцин – унікальний мукополісахарид, що подібний до гіалуронової кислоти, 100% сумісний зі шкірою людини.

Алантоїн – природна вітаміноподібна речовина, що не виробляється організмом людини. Ефективний для зменшення запалення і загоєння мікропошкоджень.

Амінокислоти і білки (трессу та еластин) – основні структурні компоненти матриксу шкіри.

Гліколієва кислота – стимулює відновлення шкіри.

Вітаміни, мікроелементи й антиоксиданти забезпечують захист клітин від оксидативного трессу, стимуляція метаболізму.

Завдяки унікальним властивостям свого багатого на активні компоненти складу слиз равлика сприятливо впливає на шкіру обличчя. Забезпечує глибоке і тривале зволоження шкіри; збалансоване живлення. Стимулює процеси регенерації й уповільнення процесів старіння.

Український косметичний бренд БІОКОН представив нову косметичну лінію “Секрет равлика”. Ця косметика розроблена фахівцями БІОКОНа з використанням сучасних біотехнологій із Кореї. В засобах серії міститься фільтрат слизу равлика виду Achatina fulica (гігантського африканського равлика) корейського виробництва, який отримано запатентованим етичним способом.

Секрет равлика

Равлики виробляють муцин при пересуванні та здійсненні своєї діяльності, тобто вироблення слизу - це природна здатність равлика, яка необхідна йому для захисту своїх оболонок від пошкоджень, інфікування й УФ-променів. 

Равликовий секрет покращує здатність шкіри до формування нових клітин, як в молодій шкірі, тому він дуже ефективний у складі косметики. Це підтвердили наші фахівці і включили цілющий секрет до складу нової косметики.

Секрет равлика

В асортименті нашої нової серії «Секрет равлика» БІОКОН представлено 6 засобів, які забезпечать комплексний домашній догляд для збереження вашої молодості та краси. Це зволожувальний та омолоджувальний креми для обличчя, сироватка, міцелярний гель для вмивання та міцелярний тонік 2в1, крем для рук.

Косметичні засоби «Секрет равлика» БІОКОН вже доступні у продажу на сайті MAKEUP та оффлайн у косметичних мережах України.

Предыдущий пост
Горчичная маска
Маска для укрепления волос с горчицей: польза, секреты использования и результат
Следующий пост
кераміди
Що таке кераміди і як відновити захисний бар'єр шкіри за допомогою продуктів бренду CeraVe

Новости партнёров

Fresh

Фитнес и здоровье

Как правильно делать упражнения Кегеля для повышения сексуальности: 6 секретов

Упражнения Кегеля ‑ комплекс для поддержания здоровья интимных мышц ‑ были разработаны в середине XX века. К сожалению, не все женщины выполняют их правильно. Есть несколько секретов, как делать их с максимальной пользой.
Foodstyle

Как есть сладкое и не поправляться: 7 эффективных советов сладкоежке к весне

Как похудеть, если ты сладкоежка, и все рассказы диетологов о том, что самый простой способ избавиться от лишнего веса - отказаться от сладкого - для тебя ножом по сердцу. И очень злит еще. Рука сразу тянется к шоколаду. Ладно, бери и ешь. По правилам.
Красота

Гимнастика для лица: 7 упражнений, которые помогут сделать скулы выразительными

Сегодня все помешаны на ЗОЖ, ведь оно помогает оттянуть старение. К тому же, не обязательно делать различные инъекции, чтобы омолодить лицо или профилактировать появление морщин. Достаточно просто заняться таким нехитрым делом, как фейсбилдинг.
Фитнес и здоровье

7 самых частых причин задержки менструального периода

Регулярный менструальный цикл для женщины - еще один показатель хорошего здоровья. А вот регулярные сбои в нем чаще всего свидетельствуют о каких-то проблемах и недомоганиях.