«Вір у Диво»: Благодійне свято до Дня святого Миколая

«Вір у Диво»: Благодійне свято до Дня святого Миколая
!
У неділю, 17 грудня, у ресторані СНІ Габріелла Массанга в рамках своєї авторської програми «Сімейні зустрічі» влаштувала справжнє свято «Вір у диво» для дітлахів до дня Св. Миколая.

Захід відбувся за підтримки дружини Президента України, Голови Благодійного Фонду Порошенка Марини ПОРОШЕНКО.

Ведучим свята був харизматичний та неперевершений В’ячеслав Соломка.

/storage/shares/uploads/files/414A8136%281%29.jpg

У святковій програмі на гостей чекали: зіркові виступи Наталки Карпи, Анжеліки Рудницької, Ілларії, Лори Суперфін, Міли Нітіч, Geizer, Андрія Бойка, продюсерського центру «Paradiz», вражаюче шоу вiд артистів цирку Кобзов, конкурс янголят від модельної агенції «LolaKIDS MODELS», показ дитячої колекції від українських дизайнерів  «Liza_Kids» ,«Stefanee»,  «TM See Arsi», «Bigu», шокуючий перформанс від ілюзіоніста Таємничий Maks (Менталіст), а також майстер-класи від дитячого розважального центру Kids Will та солодкі подарунки від Святого Миколая для малечі.

/storage/shares/uploads/files/414A9119%20%281%29.jpg

На святі також були присутні діти з лікарні ОХМАТДИТ разом з головним лікарем Садовяк Іриною Дмитрівною та зіркові гості Анжеліка Гирич, Володимир Бистряков, Олег Пінчук, Наталя Шелепницька, Алла  Кудлай, Світлана Білоножко, Світлана Третякова, Оксана Гутцайт, Геннадій Попенко, Андрій Кіше, гості LolaKIDS MODELS та ще багато не менш відомих людей.

Мета заходу - подарувати дітям справжнє Диво

/storage/shares/uploads/files/414A5548.jpg

Напередодні свята, 14 грудня, Габріелла Массанга з Мариною Порошенко, Оксаною Уткіною та українськими зірками  - Катериною Бужинською, Амадором Лопесом та Олегом Серафіном зі студією Rumbero’s, гуртом Open Kids та артистом цирку Кобзов - клоуном Бобою - привітали дитяче відділення токсикології лікарні «ОХМАТДИТ» подарунками та порадували малечі виступами артистів. Дітки, у свою чергу, написали листи Св. Миколаю зі своїми побажаннями, які 17 грудня під час заходу «Вір у Диво» виконували  зірки українського шоу-бізу та гості свята.

/storage/shares/uploads/files/414A8206.jpg

Серед відомих зірок, які стали справжніми Миколайчиками та здійснили мрії з листівок дітей, були: Андрій Кіше, Оксана Гутцайт, Світлана Білоножко, Наталя Шелепницька, Наталка Карпа, Анжеліка Рудницька, Оксана Уткіна, Ілларія, Лора Суперфін, Макс Таємничий та Габріелла Массанга. 19 грудня подарунки були передані дітям в лікарню ОХМАТДИТ.  

/storage/shares/uploads/files/414A8816%20%281%29.jpg

Особлива подяка в організації свята Оксані Уткіній – засновниці, головному редактору журналу LolaKIDS, генеральному директору агентства «LolaKIDS MODELS», організатору Ukrainian Kid’s Fashion Week.

/storage/shares/uploads/files/414A7593.jpg

Також особлива подяка  меценату Наталії Ткаченко-Ритвіной та  власниці бутіка «Diamond of Love» Галині Старжинській за надані солодкі подарунки для дітей.

/storage/shares/uploads/files/414A5945%20%281%29.jpg

Велика подяка партнерам заходу: «5 канал», «Kids Will», «Kobzov» «Apivita», «Scorpio», «All Travel», «Coca Cola»,  «Technocomax», Ресторану «CHI».

Фотограф свята : Марія Шумська

Предыдущий пост
Мужчины за 40
5 актеров старше 40, которые до сих пор сводят женщин с ума
Следующий пост
кино
4 фильма января 2018 года, которые обязательно стоит посмотреть в кино

Новости партнёров

Fresh

Гороскоп

Гороскоп на 17 июня 2021 года для всех знаков Зодиака: как правильно провести этот день

17 июня 2021 года – идеальный день, чтобы осуществить то, что вы та давно планировали.
Фитнес и здоровье

Как ухаживать за родинками и какие из них опасны: советы дерматоонколога и онкохирурга

Лето в самом разгаре, а этот период очень опасен для людей с веснушками и родинками. Ведь из-за солнечного излучения, в частности ультрафиолета, родинки могут трансформироваться в злокачественные опухоли.
Психология

Как побудить мужчину действовать: 7 работающих советов

С помощью психологии и маленьких хитростей можно привлечь мужское внимание к своей персоне и заставить мужчину бегать за тобой. Рассказываем, как это сделать.
Showbiz

В любви нет проигравших: ТОП-5 клипов, которые заставляют задуматься об отношениях

Когда отношения заканчиваются, кажется, что все песни о любви, которые слышишь по радио, о тебе.