The certificate issuer's certificate has expired. Check your system date and time.
Мода на природне та здоровий спосіб життя від Лілії Пустовіт

Мода на природне та здоровий спосіб життя від Лілії Пустовіт

Лилия Пустовит
P
Улюблений бренд українців ТМ «Моршинська» спільно з дизайнером Лілією Пустовіт провели ексклюзивний fashion brunch, присвячений актуальним трендам сучасності: моди на природнє та здоровому способу життя.

Захід відбувся 10 травня на відкритому майданчику ресторану MUST в серці столиці, а його головною темою було обговорення головного тренду серед жителів сучасних мегаполісів – прагнення природності. 

Творчість Лілії Пустовіт пронизана елементами природності – це впізнавані принти, виключно натуральні матеріали. Дизайнер активно використовує тему природності не тільки в своїй творчості, але і своєму житті.

У своїх колекціях я використовую лише природні матеріали та природні принти. Свій навколишній простір, я також наповнюю справжніми речами. Від свого оточення, я також чекаю лише справжніх емоцій. Це дає мені натхнення творити та бути в гармонії з природнім навколишнім світом. Оскільки, я багато подорожую та маю щільний графік в мене є щоденні ритуали, з якими я розпочинаю свій день аби він виявися вдалим та правильна природна вода, яка підтримує мою природню красу

– розповіла Лілія Пустовіт.

/storage/shares/uploads/files/MorshinskaPoustovit_095.jpg

Світ захопила мода на здоровий спосіб життя. І він складається не тільки з фізичної активності, але й з того що ми їмо, з ким спілкуємося, а також як часто п’ємо воду. 

Правильний водний режим має бути такою самою звичкою, як і щоденні ранкові процедури. Люди повинні зрозуміти, що саме природна вода дозволить їм виглядати краще, бути молодшим, а значить бути модним. 

/storage/shares/uploads/files/MorshinskaPoustovit_014.jpg

Наталія Ревіка, директор з маркетингу IDS Borjomi Ukraine: «Українки – найкрасивіші жінки у світі. Вони стильні, вишукані, доглядають за собою та прагнуть виглядати бездоганно у будь-якому віці та незалежно від статусу. Щоб цього досягти, необхідно споживати достатньо природної води. Тому всесвітньо відомий український дизайнер Лілія Пустовіт та улюблена вода українців «Моршинська» зробили колаборацію аби актуалізувати питання необхідності споживання природної води. Пляшка води, крім своєї користі для організму, може стати стильним аксесуаром, який доповнить образ кожної жінки. Саме «Моршинська» дарує можливість кожному українцю спробувати чисту природну воду з самих Карпат. Наші бренди мають схожу філософію: єднання з природою, здоровий спосіб життя. Тому я маю надію, що в майбутньому на нас чекає багато цікавих спільних проектів». 

Немає нічого простішого ніж бути природнім, і немає нічого простішого, ніж підтримувати цю природність за допомогою природної води.

Давай дружить в Инстаграм!

Предыдущий пост
Торг уместен: 4 причины почему мы не умеем сбивать цену и как не оказаться обманутой
Торг уместен: 4 причины почему мы не умеем сбивать цену или как правильно торговаться
Следующий пост
путешествия необычные
Куда поехать летом 2018: 6 неожиданных и недорогих мест для отдыха, о которых ты даже не подозревала

Новости партнёров

Fresh

Фитнес и здоровье

11 продуктов, которые помогут сохранить зрение

Проблемы со зрением наблюдаются у 90% населения земли. У кого-то они проявляются в большей, у кого-то в меньшей степени. И примерно 80% всех случаев нарушения зрения можно предотвратить.
Мода

Одно восхищение: Катя Осадчая стала моделью для осенней капсульной коллекции Андре Тана

Украинский дизайнер Андре Тан и известная телеведущая Катя Осадчая представили свою новую совместную коллекцию.
Гороскоп

Гороскоп на 20 октября 2021 года для всех знаков Зодиака

20 октября 2021 года – постарайтесь в этот день все делать в меру.
Foodstyle

Домашняя арахисовая паста

Судья шоу «МастерШеф» на СТБ Эктор Хименес-Браво поделился рецептом домашней арахисовой пасты.