У Києві пройде виставка про менструацію

виставка
Завітайте в період з 21 по 31 березня у ТЦ «Гулівер» (1 поверх) на арт-виставку «12місячних», яка знімає табу із розмов про менструацію.

12 відомих ілюстраторок, серед яких – Ліліт Саркісян, Марічка Рубан, Лєра Схемка, Надія Кушнір, творчо візуалізували 12 фраз, якими дівчата маскують слово «менструація». 12 креативних інсталяцій «оживатимуть» на ваших смартфонах завдяки технології доповненої реальності, а гіди розкажуть про кожну роботу детальніше.

В ТЕМУ: Что такое на самом деле идеальная менструация?

Виставка є важливим соціальним мистецьким проектом, адже в Україні ще досі не прийнято говорити про менструацію:

  • Згідно з дослідженням, проведеним U-Report в Україні у 2018 р., 10,5% опитаних дівчат сказали, що їх дражнили чи цькували через менструацію, а 30% хлопців відповіли, що були свідками подібного ставлення до дівчат через менструацію.
  • 25% дівчат некомфортно купувати засоби особистої гігієни в присутності сторонніх людей. Неготовність відверто говорити про природні процеси призводить до відчуття сорому та психологічних проблем у молодих жінок. Тож настав час зруйнувати табу про менструацію.
  • Беріть із собою дітей, друзів, коханих та приходьте на виставку! Ви зможете не тільки весело та пізнавально провести час, а й підтримати молодих дівчат у бажанні вільно говорити та бути собою, поширивши фото із виставки в Instagram та Facebook.

/storage/shares/uploads/files/NO-SPA_Comfort_AR_exhibition_11_2018_300x500__001.png

Предыдущий пост
Куда пойти в Киеве
Куда пойти в Киеве на выходных 16-17 марта: яркие события этого уик-энда
Следующий пост
ТАТО РОКУ
Сайт 4mama.ua презентує всеукраїнську премію «ТАТО РОКУ 2019»

Новости партнёров

Fresh

Showbiz

Время романтики: известные ведущие рассказали, как встретили свои вторые половинки

Осень часто ассоциируется с домашним уютом, душевными разговорами и романтическими историями. Ведущие новостей «Сегодня» на канале «Украина» поделились трогательными воспоминаниями о том, как начинались их истории любви.
Фитнес и здоровье

Эмоциональное заедание: можно ли взять привычку под контроль?

Сложные отношения с едой – одна из главных проблем современного общества. И это уже давно выходит просто за рамки механического подсчета калорий или ограничения в сладком.
Showbiz

Вся в золоте и роскоши: Оля Полякова впечатлила публику своим ярким нарядом

Певица Оля Полякова обожает перевоплощаться и примерять на себя различные эпатажные наряды.
Гороскоп

Гороскоп на 23 октября 2021 года для всех знаков Зодиака

23 октября 2021 года – тщательно относитесь к незначительным мелочам.