У Києві пройде виставка про менструацію

виставка
Завітайте в період з 21 по 31 березня у ТЦ «Гулівер» (1 поверх) на арт-виставку «12місячних», яка знімає табу із розмов про менструацію.

12 відомих ілюстраторок, серед яких – Ліліт Саркісян, Марічка Рубан, Лєра Схемка, Надія Кушнір, творчо візуалізували 12 фраз, якими дівчата маскують слово «менструація». 12 креативних інсталяцій «оживатимуть» на ваших смартфонах завдяки технології доповненої реальності, а гіди розкажуть про кожну роботу детальніше.

В ТЕМУ: Что такое на самом деле идеальная менструация?

Виставка є важливим соціальним мистецьким проектом, адже в Україні ще досі не прийнято говорити про менструацію:

  • Згідно з дослідженням, проведеним U-Report в Україні у 2018 р., 10,5% опитаних дівчат сказали, що їх дражнили чи цькували через менструацію, а 30% хлопців відповіли, що були свідками подібного ставлення до дівчат через менструацію.
  • 25% дівчат некомфортно купувати засоби особистої гігієни в присутності сторонніх людей. Неготовність відверто говорити про природні процеси призводить до відчуття сорому та психологічних проблем у молодих жінок. Тож настав час зруйнувати табу про менструацію.
  • Беріть із собою дітей, друзів, коханих та приходьте на виставку! Ви зможете не тільки весело та пізнавально провести час, а й підтримати молодих дівчат у бажанні вільно говорити та бути собою, поширивши фото із виставки в Instagram та Facebook.

/storage/shares/uploads/files/NO-SPA_Comfort_AR_exhibition_11_2018_300x500__001.png

Понравилось?
Очень Не очень
Предыдущий пост
Куда пойти в Киеве
Куда пойти в Киеве на выходных 16-17 марта: яркие события этого уик-энда
Следующий пост
ТАТО РОКУ
Сайт 4mama.ua презентує всеукраїнську премію «ТАТО РОКУ 2019»

Новости партнёров


Загрузка...

Fresh

Астрология

Кармический гороскоп на 23 октября 2020: как правильно провести этот день

Кармический гороскоп на 23 октября 2020 – узнай рекомендации кармолога, как привлечь к себе финансы и семейное благополучие.
Читать
Образование и Lifestyle

Приходите продавать свои игрушки: детская ярмарка «Брокант» на «Дарынке»

24 октября в столичном маркет-молле «Дарынок» пройдет осенний «Брокант» – первая ярмарка, на которой продавцами выступают дети.
Читать
Мода и красота

5 способов эффективно избавиться от черных точек

Пыль, загрязненный воздух, лишний жир, и вот уже появляются они ‑ черные точки. Как от них избавиться? Нет ничего проще.
Читать
Foodstyle

3 простых рецепта согревающих блюд для холодной осени

Теплые осенние дни закончились, уступив дорогу сырости и холодам, поэтому предлагаем тебе три простых рецепта согревающих блюд, которые помогут скрасить любые дожди и непогоду.
Читать