Сайт 4mama.ua презентує всеукраїнську премію «ТАТО РОКУ 2019»

ТАТО РОКУ
Медіа-компанія "Едiпресс Україна" та сайт 4mama.ua впроваджують нову премію "Тато року", яка поєднує експертне та народне голосування.

Кращий тато – звання, за яке готові боротися найуспішніші чоловіки. Чоловіки, стаючи татусями, заводять блоги, проявляють себе як громадські діячі, пишуть книжки та тему батьківства. 

Бути хорошим татом - це базова потреба чоловіка 

вважає головна редакторка сайту 4mama.ua, Оксана Шевченко. 

Тато рівноправний та рівноцінний батько, який приділяє дітям стільки ж часу та дарує стільки ж любові, як i мама. Тож премія "Тато року" це про любов" 

говорить Юлiя Горошко, керівник батьківських проектів Едiпресс.

Всього оголошено 35 номінантів у 6 номінацiях: Тато-зiрка, Тато-спортсмен, Тато-лiкар, Тато-освiтянин, Тато-блогер та Вибiр 4mama.ua на сайтi tatoroku.4mama.ua за яких може проголосувати кожен, і таким чином допомогти визначити найкращого "Тата року 2019".

Експерти формували лонг-лист за критерiями: внесок у популяризацiю теми вiдповiдального батькiвства, громадська дiяльнicть направлена на допомогу дітям у різних напрямках та загальне проявлення рис тата, як проявляє себе як батько, що пише/говорить про батьківство. 

Cеред номiнантiв: Юрій Горбунов, Сергій Притула, Олександр Педан, Олег Скрипка, Володимир Остапчук, Олександр Усик, Василь Вірастюк, Андрій Шевченко, Георгій Зантарія, Андрей П'ятов, Федiр Лапiй, Тимофій Бадіков, Сергiй Бакшеєв, Анатолiй Колесников, Олександр Тарченко, Андрiй Близнюк, Олександр Марченко. 

Серед експертiв: Валентина Хамайко, Ігор Кондратюк, Людмила Барбір,  Олег Панюта, Ірма Вітовська, Анна Різатдінова, Ігор Циганик, Ірина Ліщинська, Наталія Мосейчук, Іванна Коберник, Олена Масалітіна, Іванна Слабошпицька та багато інших. 

За результатами голосування у червні відбудеться святкова церемонiя нагородження. Серед усiх учасникiв голосування будуть розiгранi квитки на церемонiю нагородження.

Премiя «Тато року 2019» проводиться під егідою 4mama.ua сайту для усвiдомлених батькiв. Голосування проходить у 2 етапи: експертне оцінювання профільного журі і всенародне онлайн-голосування. За сумою цих двох етапів визнача.ться переможцi у кожній з категорій. Сайт 4mama.ua заснований в 2008 році, пропагує усвідомлене батьківство, кількість щоденних відвідувачів 306 тисяч (за даними Google Analitics, лютий 2019). 

Сайт відноситься до платформи Parental media компанії "Едіпресс Україна", куди входить також сайт tvoymalysh.com.ua та двомовний журнал "Твій малюк". Загальна аудиторія платформи складає більш ніж 1 млн. користувачів у місяць та є однією з найбільших в Україні. 

Предыдущий пост
виставка
У Києві пройде виставка про менструацію
Следующий пост
Скажені канікули
Звезды на премьере лучшей комедии марта «Скажені канікули»

Новости партнёров

Fresh

Фитнес и здоровье

Профилактика и первая помощь при инсульте: ценные рекомендации от врачей

Ежегодно в Украине происходит почти 100 тысяч инсультов! И это только по официальной статистике. По неофициальной – их в два раза больше.
Фитнес и здоровье

Лекарства из тарелки: названы продукты, которые способны заменить таблетки

Когда у тебя что-то болит, вовсе не обязательно бежать в аптеку за таблетками. От многих малоприятных симптомов можно избавиться, добавив в рацион некоторые продукты.
Фитнес и здоровье

Как сохранить здоровье печени в период летних отпусков?

Лето – пора собираться с друзьями и семьей, ехать в отпуск, отдыхать на природе и просто развлекаться.