Валентина Хамайко и Андре Тан запрошують усіх жінок на конференцію Мама може

Валентина Хамайко и Андре Тан
P
Кожного дня від усіх друзів, родичів та з каналів інформації мама чує про те, що вона має робити для своєї родини і якою має бути – дисциплінованою, уважною, стовідсотково відданою та іноді навіть мужньою.

Але майже ніхто не говорить мамі про те, що для того, щоб зробити своїх дітей дійсно щасливими, вона сама має бути перш за все щасливою. І саме вона може обирати те, яким шляхом цього стану досягти.

11 травня о 10:00 за адресою м. Київ, вул Десятинна 12, ArtHall D12, ми збираємо разом усіх мам для того, щоб поговорити з ними про їх щастя, секрети, мрії та бажання. Про те, що болить і турбує. Про те, що надихає і робить материнство кожної винятковим.

Ми запросили виступити для вас зіркових спікерів щорічної премії "Мама року": телеведучу "Сніданку. Вихідний" на телеканалі 1+1, маму чотирьох діточок Валентину Хамайко, українського дизайнера та сім`янина, щасливого батька Андре Тана, коуча, засновницю Інтегральної Коучинг Школи "Живое Дело" Аллу Задніпровську, телеведучу, сертифікованого консультанта з харчування Мирославу Ульяніну, засновницю Академії розвитку особистості "UNIQUE" Світлану Незабитовську, президентку Фонду гуманітарного розвитку України, засновницю Міжнародного економічно-гуманітарного форуму Ukrainian ID Наталію Заболотну, керуючого акціонера і Chief Distributional Officer компанії "Арсенал Страхування", засновницю арт-проекту "АРТ-Арсенал" Марину Авдєєву.

Спікери поділяться із учасницями конференції своїми порадами та лайфхаками про те, як відчувати себе наповненою, не порівнювати себе з нав’язаними нормами ідеального батьківства та не відмовляти собі у бажанні постійно розвиватися та створювати нову себе.

Ми поговоримо про те, як "не вигорати", насолоджуватися життям, родиною та роботою без докорів сумління та зберігати гармонійні стосунки з дітьми та чоловіком.

Більше детально про конференцію дізнавайся на event.eva.ua

Усі кошти від продажу квитків буде передано на закупівлю обладнання для передчасно народжених немовлят

Чекаємо на тебе!

Предыдущий пост
Пасхальная корзина
Пасхальная корзинка: список того, что может быть в твоем праздничном наборе
Следующий пост
Учительница носит одно и то же платье 100 дней, чтобы показать, как можно спасти планету
Учительница носит одно и то же платье 100 дней, чтобы показать, как можно спасти планету

Новости партнёров

Fresh

Фитнес и здоровье

Як мати здорове серце з дитинства і на все життя: три поради кардіолога

Вроджена вада серця – не вирок? Як можна вплинути на вражаючу статистику смертності від серцево-судинних захворювань в Україні? Які три кроки допоможуть уникнути проблем із головним органом нашого організму?
Showbiz

У Андрея Данилко серьезные проблемы со здоровьем: комментарий продюсера

Продюсер Юрий Никитин впервые рассказал о состоянии здоровья Андрея Данилко.
Красота

Уход за кожей весной: необходимые продукты для лица

Восстановить кожу весной – задача со звездочкой.
Фитнес и здоровье

Як посилити імунітет під час періоду грипу, ГРВІ та коронавірусу: поради від імунолога

Головний захисник нашого організму – імунітет. Саме він відповідає за те, як ми себе почуваємо, чи часто хворіємо, як опираємося бактеріям та вірусам.