«Тбілісоба на Андріївському узвозі»: в Києві у восьме відбудеться грузинський фестиваль

Тбілісоба на Андріївському узвозі
Фестиваль українсько-грузинської дружби «Тбілісоба на Андріївському» вже восьмий рік поспіль запрошує відсвяткувати свято грузинської столиці в серці Києва.

Предметом дослідження фестивалю є феномен особливої дружби українців та грузин, взаємне захоплення культурою, звичаями та національними характерами  між народами, що не мають спільного кордону, але, здається, мають споріднені душі.

Програма фестивалю включає три виставки: графіка та фото Тамаза та Нануки Аваліані,  проект дитячої культурної дипломатії та вуличну фото виставку робіт Олександра Вінницького.  

В літературній програмі -  зустріч  з авторкою книги  «Грузинський роман» Хеленою Томасон, презентація книги «Зимове море» Георгія Нахуцрішвілі. 

Дводенна концертна програма поєднує музику та танці обох народів, глядачі побачать виступи ансамблів «Іберіелі» та «Іберія»,  почують музичні сюрпризи від капели Ревуцького та Київського академічного муніципального духового оркестру, театру українського фольклору «Берегиня».  Відкриють концертну програму 5 жовтня спеціальні гості з Грузії – ансамбль «Fires of Georgia», хедлайнерами фестивалю є музичний колектив  «Тіфліс» (Тбілісі), гурти DUDU  band та ЯРРА з Києва.

/storage/shares/uploads/files/Rozklad3-01%20%281%29.jpg

Організатори також обіцяють школу грузинських танців для всіх бажаючих, конкурси та розіграші призів, майстер-класи з грузинської каліграфії та артистичний флеш-моб. Цього року, як і завжди  на відвідувачів фестивалю чекають виставка грузинських вин та квартал грузинської кухні.

Особливі учасники фестивалю: виробники сувенірів та крафтових продуктів – учасники бойових дій в Донецькій та Луганській областях Veterano Service.

Головні локації фестивалю на Андріївському узвозі: Музей-майстерня І.П. Кавалерідзе, будинок №15 – «замок Річарда Левове серце»,  бутік-готель «Воздвиженський», художня галерея ДІАЗ «Стародавній Київ» (№ 5/31). Головна сцена фестивалю розташована навпроти театру «Колесо».

/storage/shares/uploads/files/Rozklad3-02.jpg

Фестиваль триватиме з 5.10 по 6.10, програма  на сцені розпочинається о 12:00 та триває до 19:00

Вхід вільний`

Понравилось?
Очень Не очень
Предыдущий пост
инста
5 приложений для фото, которые сделают любую девушку моделью
Следующий пост
Нескучные будни
Нескучный досуг: 5 событий недели, которые нельзя пропустить

Новости партнёров


Загрузка...

Fresh

Астрология

Кармический гороскоп на 2 декабря 2020: как правильно провести этот день

Кармический гороскоп на 2 декабря 2020 – узнай рекомендации кармолога, как привлечь к себе финансы и семейное благополучие.
Читать
Психология

Мужчины vs Женщины: психология любви, семьи и брака

Для меня семья – это такой себе Воз с добром, на котором едут детки, а колеса – это Мужчина и Женщина, это всегда пара… Детки едут, пока не спрыгнут.
Читать
Астрология

Любовный гороскоп на 2021 год: измены, расставания и крепкий брак

Любовный гороскоп на 2021 год для всех знаков Зодиака позволит заранее узнать предстоящие трудности в сердечных делах и избежать их или хотя бы подготовиться к их появлению.
Читать
Showbiz

Создатели шоу «МАСКА» рассекретили имя третьего детектива: это эпатажная украинская поп-дива

Грандиозное гипершоу «МАСКА» на канале «Украина» – адаптация мирового бестселлера The Masked Singer – удивит зрителей грандиозными постановками, впечатляющими костюмами и неповторимой атмосферой веселья и загадочности.
Читать