#ПідтримуюЛікарів: долучись до всеукраїнської кампанії від МОЗ, символом якої стала червона стрічка

ПідтримуюЛікарів
Червона стрічка з вузликом є символом єднання та солідарності з українськими медиками. Вона ніби єднає українців і лікарів в одну лінію підтримки.

У складний для України і всього світу період на передовій боротьби з коронавірусною хворобою перебувають медики. Вони ризикують своїм здоров’ям заради безпеки мільйонів українців, рятуючи пацієнтів 24/7.

Захист медиків є пріоритетним завданням МОЗ, і щодня відомство працює над тим, аби забезпечити їх усім необхідним. Але не менше лікарі потребують підтримки та вдячності від суспільства.

Чому символом обрана саме стрічка з вузликом?

Захисні костюми лікарів — це велика кількість вузлів. Цей багатошаровий захист від зараження тримається на вузлах! Вони стали своєрідним символом захисту та боротьби з пандемією.

Долучитися до акції та висловити солідарність із лікарями можна, розмістивши червону стрічку з вузликом на сторінках видань, в ефірі телеканалів, профілях у соціальних мережах або зав’язавши на зап’ясті. Не соромтеся дякувати медикам за самовіддану працю у боротьбі з коронавірусною хворобою.

Кампанія ініційована Міністерством охорони здоров’я України за підтримки креативної агенції Postmen та UNICEF Україна.

Завантажити стрічку можна за посиланням:

https://drive.google.com/drive/folders/1XJ6Tl1_aEnd6DZ5I17MlZ3gFXzXnnlPe?usp=sharing

Встановити рамку у Фейсбук:

www.facebook.com/profilepicframes/?selected_overlay_id=212528563529219

Предыдущий пост
Коронавирус в Польше
«Особенности национального карантина»: как жители Польши преодолевают пандемию коронавируса
Следующий пост
Фильмы об изоляции
Актуальнее некуда: ТОП-5 увлекательных фильмов об изоляции

Новости партнёров

Fresh

Астрология

Лунный календарь на март 2021 года: когда лучше всего планировать дела

Лунный календарь на март 2021 года сможет посодействовать тебе в планировании своих дел с минимальными потерями времени и усилий. Календарь лунных дней сможет помочь тебе определить благоприятные и неблагоприятные дни месяца.
Мода и красота

Какие вещи можно и нужно покупать на размер больше?

Не знаю, как у вас, милые дамы, но мне всегда хотелось быть на размер меньше… То есть, ты получаешь истинное удовольствие, когда вместо привычной «эмки» ты смело влазишь в «эску». А тут что, все наоборот?
Showbiz

Один неверный шаг может изменить всю жизнь: чем удивит зрителей мелодрама «Незакрытая мишень»

Зрителей фильма «Незакрытая мишень» ждет история, в которой всего одна случайность запустит череду совершенно неожиданных событий в жизни главных героев.
Фитнес и здоровье

Воплоти их в свою жизнь: 5 секретов крепкого иммунитета

1 марта отмечается Всемирный день иммунитета. И это не случайно, так как начало весны – самое время задуматься об укреплении своей защитной системы.