Ласкаво просимо в найкраще місце на світі: ваша мама

TOUS
Подяка від TOUS всім матерям, які народили під час ізоляції, в рекламній кампанії зі справжніми жінками.

Бренд TOUS хоче підтримати та висловити своє захоплення тисячам жінок, котрим довелось народжувати під час ізоляції. Ці жінки не тільки зіштовхнулися зі звичайними страхами при пологах, але й зі страхами, спричиненими невизначеністю цієї нової ситуації.

Щоб вшанувати всіх жінок, які переживали найзначніші моменти в своєму житті в таких надзвичайних умовах, TOUS хоче відсвяткувати цей День матері так, як вони заслуговують, і показати їхню мужність та самопожертву в ці непрості часи. Що б не відбувалося, ми завжди пам'ятаємо, що життя продовжується і промінь надії все ще сяє.

У цьому емоційному та зворушливому відео, ми хочемо вшанувати один із найважливіших моментів в житті кожної жінки. Ми віримо, що в цих умовах відчуття підтримки є важливішим ніж будь-коли. Ми хочемо, щоб матері знали, що ми думаємо про них. І хоча цей чарівний момент не був таким, як вони собі уявляли, він все ще є найважливішим в їхньому житті

- каже Анаїс Дюран, директорка з маркетингу та комунікацій TOUS.

Ця сокровенна та справжня кампанія, що є особливо ніжною, надихаючою та зворушливою, заохочує нас святкувати День матері навіть в часи, коли наше життя знаходиться в такому незвичному моменті.

Предыдущий пост
Как проходят свадьбы во время карантина
Брачная церемония по-новому: как проходят свадьбы в Украине в условиях карантина
Следующий пост
Лучшие книги по психологии
4 книги по психологии, которые помогут поднять самооценку и стать счастливее

Новости партнёров

Fresh

Гороскоп

Любовный гороскоп на неделю с 12 по 18 апреля 2021 года для всех знаков Зодиака

Узнай в нашем любовном гороскопе на неделю, что ждет семейные пары, как вести себя с супругом, ждать ли бури или наслаждаться гармонией и умиротворением.
Showbiz

В «МАСКЕ» рассекретили Солнце - победительницу шоу

В двенадцатом выпуске самого загадочного проекта страны «МАСКА» на канале «Украина» показало свое истинное лицо яркое Солнце.
Showbiz

Невероятно талантливый певец: в шоу «МАСКА» рассекретили Дракона

В двенадцатом выпуске самого загадочного проекта страны «МАСКА» на канале «Украина» показал свое истинное лицо смелый Дракон.
Showbiz

Известный украинский актер: в шоу «МАСКА» рассекретили Носорога

В двенадцатом выпуске самого загадочного проекта страны «МАСКА» на канале «Украина» показал свое истинное лицо брутальный Носорог.