Фотографія твого Всесвіту від EYE.am - подарунок, який запам'ятовується на все життя

«Всесвіт в твоїх очах. Надзвичайний подарунок на все життя»
P
З любов’ю до життя, з повагою до мудрості та краси Всесвіту Олена Штейнберг та Алла Рельян створили бренд EYE.AM, прагнучи розкрити красу та унікальність кожного з нас.

Кожен день Ви бачите сотні очей навколо. Але не помічаєте їх справжньої краси, прихованої від нас. З нашою допомогою Ви побачите не просто райдужку своїх очей, а витвір мистецтва.

Завітавши до затишної студії на Подолі (вул. Ярославська 56А) Ви можете створити унікальний подарунок для близької людини, колеги, або прикрасити свою квартиру чи навіть одяг фотографією з макро зображенням Ваших очей.

Всесвіт в твоїх очах

Такі фотографії - не просто прикраса. Це філософія Вашого буття. Адже очі є відображенням вашого унікального Всесвіту. Макро зображення ока дуже нагадує космічні галактики, і в кожної людини - це свій особливий космічний світ.

EYE.am - це студія фотографії райдужної сітківки ока, за допомогою професійного обладнання, та виготовлення будь-якої продукції з унікальним зображенням. Наші роботи виконані на холсті, акрилі, дереві, на якісному фото-папері або одязі.

Всесвіт в твоїх очах

Сучасний друк дозволяє обрати будь-який розмір та форму під вашу оселю, від 15 сантіметрів до 1,5 метру.

Це неповторна ідея ексклюзивного подарунка для будь-якої події. Чи можна подарувати відчуття безмежності та неповторності? Так, з нами це просто!

Всесвіт в твоїх очах

EYE.am - це фотографія, на якій фотогенічний кожен! Ми - запатентований бренд та офіційно зареєстрована Торгова марка, згідно законів України та міжнародних конвенцій, який НЕМАЄ АНАЛОГІВ в Україні.

instagram - @eye.am_universe
facebook - @eyeamuniverse
www.eye-am.com.ua
Телефон: +38050 05 999 07

Понравилось?
Очень Не очень
Предыдущий пост
Правила безопасного отдыха за рубежом
Отдых за границей в период эпидемии коронавируса: как уберечь себя и близких
Следующий пост
Наш формат
«Наш формат» оголосив літературний конкурс для дитячих авторів

Новости партнёров


Загрузка...

Fresh

Фитнес и здоровье

Как подготовить ребенка к школе: 23 совета от психолога Светланы Ройз

Уже совсем не за горами учебный год. А это значит, что детям и родителям придется менять летний график и адаптироваться к новому школьному году.
Читать
Showbiz

Очень сексуально и ярко: Вера Брежнева восхитила соблазнительной фигурой в эффектном мини

Популярная певица Вера Брежнева – обладательница идеальной фигуры.
Читать
Фитнес и здоровье

Как правильно принимать семена льна для красоты и здоровья: 3 секрета

Семена льна ‑ бесценный продукт для красоты и здоровья девушки. Они выводят токсины и шлаки, способствует уменьшению целлюлита, делают кожу более упругой, а также укрепляют корни волос.
Читать
Мода и красота

5 культовых сумок всех времен, в которые стоит инвестировать

Деньги можно вкладывать не только в драгоценности, но и брендовые аксессуары, которые не только долго прослужат своей хозяйке, но и останутся, как реликвия для будущих поколений. Взять к примеру, эти пять сумок!
Читать