Роботи юних українських художників побачать у Чорногорії

МАЛЮЙ.UA
P
Якщо у вас є діти від 3 до 21 року, або ви самі юний художник, візьміть участь у Всеукраїнському художньому фестивалі МАЛЮЙ.UA, що дає можливість, яка не завжди є у дорослих професійних художників – участь у виставці за кордоном!

У вересні-жовтні відбувається Всеукраїнський художній фестиваль МАЛЮЙ.UA, роботи переможців якого будуть представлені на виставці в Чорногорії в рамках Днів молодих українських талантів 2-9 листопада 2020 р. у культурно-інформаційному центрі «Budo Tomovic» у столиці Чорногорії Подгориці. Безпрецедентна подія збирає талановитих юних художників зі всієї України!

Заявки приймаються до 5 жовтня. Кожен бажаючий може вислати фото трьох своїх робіт на e-mail: adrumukraine@gmail.com та їх опис (розмір, матеріали та рік створення), а також дані про себе (ім’я, вік та місто проживання). Немає ніяких заборон або переваг в темі або матеріалах, єдине побажання - щоб це були оригінальні роботи, а не перемальовування відомих зображень. Подробиці на сайті http://adrum.com.ua та за тел.: 0674094155 (Viber, Telegram, WhatsApp).

МАЛЮЙ.UA

Голова журі Анастасія Міранович

50 кращих робіт поїдуть до Чорногорії. Обирати переможців буде поважне журі, яке складається з чорногорських фахівців культури та мистецтва. Голова журі – директор Національного музею Чорногорії, директор Управління із захисту культурної спадщини Чорногорії, член Національної комісії у справах ЮНЕСКО Анастасія Міранович.

До складу журі входять знамениті чорногорські художники Роман Джуранович, Мірко Драгович, Хайдана Костич, Матан Вуксевич, Лилияна Колунджич, педагог Музеїв і Галерей Подгориці Ваня Вукович, директор культурного центру в "Nikola Đurković" в унікальному історично-культурному осередку, що охороняється ЮНЕСКО, Которі – Тетяна Ільцев Мільенович і Президент Асоціації образотворчих митців Чорногорії Ігор Раксевич.

МАЛЮЙ.UA

Склад журі

Фестиваль організован Асоціацією з розвитку міжнародних відносин ADRUM та промоушн і продакшен STUDIORAR за підтримки Посольства України в Чорногорії.

Чекаємо на ваші роботи, щоб Чорногорія побачила українські таланти!

https://www.facebook.com/events/772461933295959

Instagram @adrum.ukraine

Понравилось?
Очень Не очень
Предыдущий пост
Где провести осень в Киеве
Где провести осень в Киеве с друзьями на свежем воздухе: 7 идеальных вариантов
Следующий пост
Вдогонку за летом
Вдогонку за летом: топ-3 места, где можно провести бархатный сезон в Украине

Новости партнёров


Загрузка...

Fresh

Showbiz

«Холостячка»: смотреть онлайн 2-й выпуск от 30.10.2020

Во 2-м выпуске шоу «Холостячка» Ксения Мишина продолжит узнавать претендентов на свое сердце.
Читать
Showbiz

«Холостячка»: кто из парней ушел во 2-м выпуске от 31.10.2020

2-й выпуск «Холостячка» завершился 30 октября. Узнай на нашем сайте, кому из 12 выбранных участников пришлось завершить участие в проекте.
Читать
Showbiz

«Холостячка. Как выйти замуж»: смотреть онлайн выпуск от 30.10.2020

Любимое пост-шоу «Как выйти замуж» возвращается. В студии будут обсуждать самые острые и горячие моменты «Холостячки», участники смогут объяснить свои поступки и слова.
Читать
Психология

Гражданский брак или штамп в паспорте: плюсы и минусы свободных отношений

Выйти замуж за любимого мужчину мечтают многие женщины. Но что делать, если он не хочет узаконивать отношения? Эксперты ток-шоу «О чем молчат женщины» на СТБ назвали плюсы и минусы отношений без штампа.
Читать