280 днів навколо світу: надихаюча книга мандрівника і мрійника Артемія Суріна

280 днів навколо світу
На початку жовтня 2020 року вийде книга Артемія Суріна «280 днів навколо світу», громадського діяча, засновника travel-спільноти One Life, мандрівника і мрійника.

У книзі «280 днів навколо світу» автор розповідає про нелегкий шлях за суворими канонами навколосвітніх подорожей від Британського Королівського географічного товариства. Ця книга — відверта, захоплива і надихаюча розповідь про всі перипетії навколосвітньої подорожі в наші дні.

Артемій відвідав всі шість континентів Землі, перетнув усі меридіани, усі часові пояси, двічі — екватор, три океани й понад 40 країн. 100 000 кілометрів безперервного шляху без авіаперельотів — пересуваючись лише наземним і водним транспортом. 280 днів пригод і звершень, де з кожним кроком змінювався не лише світ навколо, а й сам герой. Шлях, який ледь не став фатальним, завершився в рідному домі — точці старту й фінішу.

280 днів навколо світу

Прочитавши книгу, ви дізнаєтеся:

  • Як втілити мрію в життя;
  • Як пройти «чорний ретріт» і почути себе;
  • Як здійснити навколосвітню подорож;
  • Як вибратися з камери смертників іранської в'язниці.

280 днів навколо світу

За результатами навколосвітньої мандрівки Артемія Суріна прийняли до міжнародного клубу видатних мандрівників The Explorers Club, нагородили орденом «Великі українці сучасності», а експертна рада Книги рекордів України за результатами голосування обрала його бренд-амбасадором України у світі. Навколосвітня мандрівка, яку він здійснив, також встановила чотири національні і два світові рекорди.

280 днів навколо світу

Артемій упевнений, що здійснити будь-яку шалену мрію можливо. Кожен може встановлювати власні рекорди й розширювати межі можливого. Варто лише захотіти та правильно підготуватися до особистісного ривка:

Ти маєш прийняти її та зрозуміти, що це реально. Людина не править планетою, але кожен з нас господар власного життя. Усвідомлення цієї істини допоможе знайти внутрішню гармонію та мотивувати себе на нові звершення.

«280 днів навколо світу» — це історія однієї мрії у двох книгах. Перший том історії про захоплюючу навколосвітню подорож Артемія Суріна з'явиться у продажу 14 жовтня 2020 року. Читачі, які бажають отримати це видання першими, можуть зробити попереднє замовлення за цим посиланням.

280 днів навколо світу

Книга видана за участю Custom Lab. На початку осені за мотивами навколосвітньої подорожі Артемія Суріна вийде серіал.

280 днів навколо світу

Про автора

Артемій Сурін — громадський діяч, мандрівник і мрійник. Автор ідеї та засновник travel-спільноти One Life, яка об'єднала мандрівників з багатьох країн світу. Після навколосвітньої подорожі рада книги рекордів України обрала його бренд-амбасадором України у світі.

280 днів навколо світу

Про видавництво

BookChef — видавництво світових бестелерів Ювала Ноя Харарі, Мішель Обами, Камерон Діаз, Біла Клінтона, Іцхака Адізеса, Лю Цисіня та інших відомих письменників. Ми мріємо, щоб важливих книжок у вашому житті ставало більше, тому уважно обираємо не лише книжки, а й людей, які над ними працюють. Фантастику в нас перекладають фани жанру, а книжки для підприємців редагують фахівці з бізнесу. Адже лише коли людина живе темою, ви отримуєте глибокий, емоційний і якісний текст. Ми робимо все це, щоб сфокусувати вашу увагу на головному — на відповідях, заради яких ви читаєте наші книги. BookChef — книжки, що формують особистість.

Про контент-лабораторію

Custom Lab – контент-лабораторія повного циклу, що існує з 2008 року. Це об’єднання медіапрофесіоналів: райтерів, редакторів, дизайнерів та інших фахівців, що мають досвід і здатність створювати контент будь-якого ступеня складності. Це робота з текстами, фото, інфографікою, відео та іншими формами контенту. Custom Lab створили більше ста унікальних друкованих та електронних медіа-проєктів для компаній-замовників. Серед них журнали, газети, веб- і діджитал- проєкти і звичайно книги.

Предыдущий пост
дизайн спальни
Как недорого обновить спальню за выходные: 16 практичных идей
Следующий пост
Тренди іграшок
Тренди іграшок: від яких подарунків ваша дитина буде стрибати від щастя

Новости партнёров

Fresh

Foodstyle

Как есть сладкое и не поправляться: 7 эффективных советов сладкоежке к весне

Как похудеть, если ты сладкоежка, и все рассказы диетологов о том, что самый простой способ избавиться от лишнего веса - отказаться от сладкого - для тебя ножом по сердцу. И очень злит еще. Рука сразу тянется к шоколаду. Ладно, бери и ешь. По правилам.
Красота

Гимнастика для лица: 7 упражнений, которые помогут сделать скулы выразительными

Сегодня все помешаны на ЗОЖ, ведь оно помогает оттянуть старение. К тому же, не обязательно делать различные инъекции, чтобы омолодить лицо или профилактировать появление морщин. Достаточно просто заняться таким нехитрым делом, как фейсбилдинг.
Фитнес и здоровье

7 самых частых причин задержки менструального периода

Регулярный менструальный цикл для женщины - еще один показатель хорошего здоровья. А вот регулярные сбои в нем чаще всего свидетельствуют о каких-то проблемах и недомоганиях.
Фитнес и здоровье

Нарушение ритма сердца: просто стресс или болезнь?

Нарушение ритма сердца хотя бы раз в жизни возникают у каждого. Важно не упустить момент и вовремя обратиться к врачу, ведь неправильный сердечный ритм может быть не только следствием перегрузок или стресса. Иногда он указывает на серьезные заболевания.