280 днів навколо світу: надихаюча книга мандрівника і мрійника Артемія Суріна

280 днів навколо світу
На початку жовтня 2020 року вийде книга Артемія Суріна «280 днів навколо світу», громадського діяча, засновника travel-спільноти One Life, мандрівника і мрійника.

У книзі «280 днів навколо світу» автор розповідає про нелегкий шлях за суворими канонами навколосвітніх подорожей від Британського Королівського географічного товариства. Ця книга — відверта, захоплива і надихаюча розповідь про всі перипетії навколосвітньої подорожі в наші дні.

Артемій відвідав всі шість континентів Землі, перетнув усі меридіани, усі часові пояси, двічі — екватор, три океани й понад 40 країн. 100 000 кілометрів безперервного шляху без авіаперельотів — пересуваючись лише наземним і водним транспортом. 280 днів пригод і звершень, де з кожним кроком змінювався не лише світ навколо, а й сам герой. Шлях, який ледь не став фатальним, завершився в рідному домі — точці старту й фінішу.

280 днів навколо світу

Прочитавши книгу, ви дізнаєтеся:

  • Як втілити мрію в життя;
  • Як пройти «чорний ретріт» і почути себе;
  • Як здійснити навколосвітню подорож;
  • Як вибратися з камери смертників іранської в'язниці.

280 днів навколо світу

За результатами навколосвітньої мандрівки Артемія Суріна прийняли до міжнародного клубу видатних мандрівників The Explorers Club, нагородили орденом «Великі українці сучасності», а експертна рада Книги рекордів України за результатами голосування обрала його бренд-амбасадором України у світі. Навколосвітня мандрівка, яку він здійснив, також встановила чотири національні і два світові рекорди.

280 днів навколо світу

Артемій упевнений, що здійснити будь-яку шалену мрію можливо. Кожен може встановлювати власні рекорди й розширювати межі можливого. Варто лише захотіти та правильно підготуватися до особистісного ривка:

Ти маєш прийняти її та зрозуміти, що це реально. Людина не править планетою, але кожен з нас господар власного життя. Усвідомлення цієї істини допоможе знайти внутрішню гармонію та мотивувати себе на нові звершення.

«280 днів навколо світу» — це історія однієї мрії у двох книгах. Перший том історії про захоплюючу навколосвітню подорож Артемія Суріна з'явиться у продажу 14 жовтня 2020 року. Читачі, які бажають отримати це видання першими, можуть зробити попереднє замовлення за цим посиланням.

280 днів навколо світу

Книга видана за участю Custom Lab. На початку осені за мотивами навколосвітньої подорожі Артемія Суріна вийде серіал.

280 днів навколо світу

Про автора

Артемій Сурін — громадський діяч, мандрівник і мрійник. Автор ідеї та засновник travel-спільноти One Life, яка об'єднала мандрівників з багатьох країн світу. Після навколосвітньої подорожі рада книги рекордів України обрала його бренд-амбасадором України у світі.

280 днів навколо світу

Про видавництво

BookChef — видавництво світових бестелерів Ювала Ноя Харарі, Мішель Обами, Камерон Діаз, Біла Клінтона, Іцхака Адізеса, Лю Цисіня та інших відомих письменників. Ми мріємо, щоб важливих книжок у вашому житті ставало більше, тому уважно обираємо не лише книжки, а й людей, які над ними працюють. Фантастику в нас перекладають фани жанру, а книжки для підприємців редагують фахівці з бізнесу. Адже лише коли людина живе темою, ви отримуєте глибокий, емоційний і якісний текст. Ми робимо все це, щоб сфокусувати вашу увагу на головному — на відповідях, заради яких ви читаєте наші книги. BookChef — книжки, що формують особистість.

Про контент-лабораторію

Custom Lab – контент-лабораторія повного циклу, що існує з 2008 року. Це об’єднання медіапрофесіоналів: райтерів, редакторів, дизайнерів та інших фахівців, що мають досвід і здатність створювати контент будь-якого ступеня складності. Це робота з текстами, фото, інфографікою, відео та іншими формами контенту. Custom Lab створили більше ста унікальних друкованих та електронних медіа-проєктів для компаній-замовників. Серед них журнали, газети, веб- і діджитал- проєкти і звичайно книги.

Предыдущий пост
звезды Голливуда
В Украине представили терапию омоложения, которой пользуются звезды Голливуда
Следующий пост
Тренди іграшок
Тренди іграшок: від яких подарунків ваша дитина буде стрибати від щастя

Новости партнёров

Fresh

Showbiz

На стороне правосудия: ТОП-6 лучших сериалов о юристах

Судебные распри на экране - зрелище увлекательное: тут вам и интриги, и детектив, и психологизм.
Фитнес и здоровье

Пигментация кожи: основные причины и способы коррекции

Лето пронеслось, как всегда быстро, оставив нам в наследство не только приятные воспоминания, но и не всегда приятные потемневшие пятна на лице. Что делать? Конечно, идти к дерматологу. Доктор не только поможет вам справиться с пигментацией, но и расскажет, как минимизировать риски появления темных пятен в будущем.
Lifestyle

4 лучших фильма для просмотра на Хэллоуин, которые окунут тебя в атмосферу праздника

Хочешь окунуться в атмосферу «жуткого» праздника? Тогда смотри эти фильмы.
Фитнес и здоровье

Вздутие желудка: почему происходит и что делать

Почему в желудке формируются лишние газы и о каких болезнях это может говорить.